این بازیکن حرفه‌ای Overwatch قرارداد سالانه ۱۵۰ هزار دلاری امضا کرده است

این روزها دیگر نمی‌توان از رونق و هیجان بالای لیگ‌های ورزش‌های الکترونیکی چشم‌پوشی کرد و بازیکنان آن ‌هم‌سطح با دیگر ورزش‌ها حقوق دریافت می‌کنند.

0

به‌نظر می‌رسد تیم‌های بزرگ در زمینه‌ی ورزش‌های الکترونیکی سرمایه‌گذاری بزرگی را روی بازیکنان مطرح انجام می‌دهند و رقابت بین آن‌ها برای جذب این ستارگان بالاست. طبق گزارش‌ها جی وان، بازیکن آمریکایی بازی اورواچ که به sinatraa معروف است، به‌تازگی قرارداد سالانه‌ی ۱۵۰ هزار دلاری را با یکی از تیم‌ها منعقد کرده است. گفتنی‌ست این رقم ۱۰۰ هزار دلار از حداقل حقوق دریافتی بازیکنان این لیگ بیش‌تر است و علاوه‌بر این، او صاحب مزایای دیگر از جمله دریافت سهم خود از سود سهام شده است. بد نیست بدانید که او تنها ۱۷ سال سن دارد و حتی برای امضای این قرارداد نیاز به والدین خود داشته است!

این رقم بالا نتیجه‌ی جنگ مزایده‌ای بین دو تیم NRG و Cloud9 بوده است و در نهایت تیم NRG با ارائه‌ی پیشنهاد ۱۵۰ هزار دلاری او را به‌خدمت گرفته است. او با این قرارداد دوباره با مربی سابق خود کار خواهد کرد؛ چراکه مربی سابق او که یکی از صاحبان Selfless Gaming نیز هست، حالا سرمربی تیم NRG در بازی Overwatch است. البته گفتنی‌ست که نه sinatraa و نه تیم NRG هنوز درباره‌ی این خبر بیانیه‌ای صادر نکرده‌اند. بااین‌حال این بازیکن توییت یکی از هم‌تیمی‌هایش را در تیم ملی ورزش‌های الکترونیکی آمریکا ریتوییت کرده است. او در این توییت به sinatraa بابت این قرارداد بزرگ تبریک گفته است و از همین رو می‌توان مهر تأییدی بر این خبر زد.

علاوه‌بر مبلغ ۱۵۰ هزار دلاری قرارداد، sinatraa مزایای لیگ Overwatch را نیز دریافت کرد که شامل بیمه‌ی سلامت، طرح‌های ذخیره‌ی بازنشستگی و سهم حداقل ۵۰ درصدی از تمام جوایز تورنومنت‌ها و مسابقات مختلف است.

منبع engadget
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.