واتس‌اپ حالا یک میلیارد نفر کاربر فعال روزانه دارد

واتس‌اپ هرروز بیشتر از دیروز رشد می‌کند. امروزه در بیشتر کشورها مردم از این نرم‌افزار برای ارتباط برقرار کردن استفاده می‌کنند. پیام‌ها از طریق آن ارسال می‌شوند، گروه‌هایی برای دوستان ساخته می‌شوند تا مطالب و عکس‌های سرگرم‌کننده را باهم به اشتراک بگذارند، حتی گاهی گفت‌وگوهای جدی و کاری هم از طریق آن انجام می‌شود!

0

پیام‌های صوتی مثل تماس‌های تلفنی ناهمگام که بعداً هم می‌توانید به آن‌ها گوشی کنید؛ یا حتی وقتی‌که پیام صوتی بهتر از متن می‌تواند مفهوم را منتقل کند، مورداستفاده قرار می‌گیرند. تماس‌های صوتی و ویدئویی واتس‌اپ نیز به‌مرور جای تماس عادی را می‌گیرند. پیام‌ها بدون تأخیر و بلادرنگ منتقل می‌شوند و تا زمانی که متوجه شوید شخص موردنظرتان از واتس‌اپ استفاده نمی‌کند، شاید اصلاً به فکر فرستادن ایمیل، پیام کوتاه و دیگر راه‌های ارتباطی هم نباشید.

پس اصلاً جای تعجب ندارد که روزبه‌روز به تعداد کاربران واتس‌اپ افزوده می‌شود. سال گذشته، این کمپانی اعلام کرد که ماهانه یک میلیارد کاربر فعال دارد؛ اما حالا این یک میلیارد تعداد کاربران روزانه و است کاربران ماهانه اپلیکیشن، به 1.3 میلیارد نفر رسیده‌اند. همچنین روزانه 55 میلیارد پیام متنی، 4.5 میلیارد عکس و 1 میلیارد ویدئو در آن فرستاده می‌شود. واتس‌اپ نگفته که محتوای این فایل‌ها چیست اما شکی نیست که 99.9 درصد آن‌ها عکس‌های بامزه از سگ‌ها، گربه‌ها، بچه‌ها و سایر محتوای احتمالاً کم‌اهمیت هستند.

منبع androidpolice
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.