مجموعه‌ی Sega Forever بازی‌های کلاسیک سگا را به موبایل می‌آورد!

از دوران اوج سگا با کنسول‌های محبوب و پرطرفداری همچون Genesis و Mega Drive حالا فقط خاطره باقی مانده است. خاطراتی که هر چند وقت یک بار به بهانه‌های مختلف و روش‌های متفاوتی مرور می‌شوند. این بار خود سگا بانی مرور این خاطرات شده و قصد دارد بازی‌های کلاسیک خود را در مجموعه‌ای موسوم به Sega Forever منتشر کند.

0

شرکت سگا با تکیه بر محبوبیت بازی‌های کلاسیک خود قصد دارد تا تعدادی از آن‌ها را در قالب یک مجموعه‌ی گسترده برای تلفن‌های همراه بازعرضه کند. این شرکت که نام این مجموعه را Sega Forever گذاشته جزئیات آن و همچنین اولین بازی‌ها را اعلام کرده است.

همه‌ی بازی‌های این مجموعه را به صورت رایگان می‌توان بازی کرد، البته بازی‌ها از تبلیغات استفاده می‌کنند، به صورت آفلاین قابل بازی هستند و از امکاناتی مثل ذخیره در فضای ابری و پشتیبانی از کنترلر و جدول امتیازات آنلاین نیز بهره می‌برند. کسانی که می‌خواهند بازی‌ها را بدون تحمل تبلیغات در اختیار داشته باشند می‌توانند هر بازی را با قیمت 2 دلار خریداری کنند. مجموعه‌ی Sega Forever قرار است با گذشت زمان به‌روزرسانی و کامل شود و بازی‌های آن افزایش خواهند یافت.

اولین بازی‌های این مجموعه بازی‌هایی هستند که محبوبیت ویژه‌ای بین طرفداران دارند. این بازی‌ها از طریق فروشگاه‌های گوگل‌پلی و اپ استور قابل دریافت هستند:

  • سونیک (Sonic The Hedgehog) منتشر شده در سال 1991
  • Phantasy Star II منتشر شده در سال 1989
  • Comix Zone و Kid Chameleon دو بازی امریکایی و فوق‌محبوب محصول استودیوی STI
  • Altered Beast

مجموعه بازی‌های «سگا برای همیشه» را از امروز می‌توانید دریافت کنید.

منبع gamenews.ir
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.