اینها بهترین بازی‌های اندرویدی سبک استراتژی در سال 2017 هستند

اگر از بازی‌های ساده و سبک آرکید اندرویدی خسته شده‌اید بهتر است به بازی‌های استراتژیک روی بیاورید. در این مطلب بهترین بازی‌های اندرویدی سبک استراتژی در سال ۲۰۱۷ را برای شما فهرست کرده‌ایم.

1

انصافا باید گفت بازی‌های استراتژی به نحوی حال و هوای میدان نبرد را در ذهن گیمر تداعی می‌کنند که در دیگر سبک‌های بازی شاهد این حس و حال نیستیم. از طرف دیگر به لحاظ سخت‌افزار نیز بازی‌های استراتژی نیاز به منابع قوی سیستمی ندارند و در بیشتر مواقع به راحتی بر روی اکثر گوشی‌های همراه اندرویدی نصب می‌شوند.

تعامل با بازی‌های استراتژی نیز از طریق صفحه‌نمایش گوشی‌های هوشمند ساده و راحت است. تمامی این موارد دست به دست هم دا‌ده‌اند تا شاهد عناوین بسیار خوب و جذابی در سبک استراتژیک برای گوشی‌های همراه باشیم. به این ترتیب اگر از تاخت و تاز به قلمرو دشمن لذت می‌برید و به چیدمان نیروها و آرایش‌های نظامی علاقه دارید در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین بازی‌های استراژی اندروید در سال ۲۰۱۷ آشنا شوید.

سعی کرده‌ایم در کنار توضیح هر بازی، تصویر و لینک دانلود آن‌ را نیز قرار دهیم تا درصورت تمایل پس از مطالعه اطلاعات بازی، سریعا نسبت به نصب بازی مورد علاقه خود اقدام کنید.

۱. بازی forge Of Empire


در این بازی جذاب و سرگرم کننده کنترل شهر را در اختیار می‌‌گیرید و به عنوان رهبر این سرزمین، شهر و دیار خود را به سوی پیشرفت هدایت می‌کنید. هدف در بازی Forge OF Empire گذر از دوران‌های مختلف تاریخی است، باید در این بازی فناوری‌های جدیدی ابداع کرده و قلمرو فرمانروایی خود را گسترش دهید و یک داستان حماسه‌ای و جذاب را بازی کنید.
در Forge OF Empire باید با سایر بازیکنان و قلمروهای دیگر به رقابت پرداخته و فرمانروایی سرزمین خود را به دیگران اثبات کنید. اگر از طرفداران بازی‌های استراتژیک باشید حتما با عنوان محبوب و قدیمی Age Of Empires آشنا هستید، جالب است بدانید بازی Forge Of Empire به لحاظ ساز و کار شباهت‌های زیادی به Age Of Empire دارد.
برای دانلود بازی Forge Of Empire از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:


۲. بازی 3 World Conqueror

در این بازی جذاب و پرمخاطب باید در ۳۲ نبرد تاریخی شرکت کرده و در ۳ سطح دشواری مختلف به انجام بازی بپردازید. گیمرها در World Conqueror باید ۱۵۰ عملیات نظامی مختلف را به پایان برسانند. ۵ چالش مختلف نیز در بازی World Conqueror 3 پیش روی گیمرها قرار می‌گیرد تا توانایی‌های خود را به اثبات برسانند. جالب است بدانید در مجموع در بازی World Conqueror چیزی حدود ۴۵ چالش مختلف وجود دارد.

فراگرفتن توانایی‌های جدید، استخدام ژنرال‌ها و ارتقا رتبه آن‌ها در نقاط مختلف دنیا در این بازی باید انجام شود تا در مقابل رقبا حرفی برای گفتن داشته باشید. جالب اینجاست که در بازی World Conqueror 3 می‌توانید با بازرگانان در بنادر معامله انجام دهید و دنیای خود را بسازید.

برای دانلود بازی World Conqueror 3 از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:


۳. بازی March of Empires War of Lords


در این بازی باید دژ مستحکمی در برابر دشمنان متخاصم بسازید و با تدارک دیدن یک ارتش بزرگ و قوی به کشور گشایی در سایر سرزمین‌ها بپردازید. پس از اینکه دامنه فرمانروایی خود را گسترش دادید زمان آن فرا می‌رسد که به قلمرو سایر فرمانروایان دیگر حمله کرده و آن‌ها را مطیع امر خود سازید.

برای دانلود بازی March of Empires War of Lords از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:


۴. بازی Imperia Online


بازی Imperia Online یکی از عناوین محبوب استراتژیک است که به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار دارد. در این بازی باید شهری را بنا کرده و اداره آن را در دست بگیرید. مدیریت اقتصاد و دارایی‌های این شهر نیز بر عهده شماست.

در Imperia Online باید در نقش مدیر این شهر از راحتی و سلامتی شهروندان اطمینان خاطر حاصل کنید و تمهیداتی را برای کشاورزی، آموزش و پرورش، درمان و تجارت در این شهر لحاظ کنید. در Imperia Online باید ابداعات جدیدی داشته باشید و سپاهی بزرگ و کارآمد تدارک ببینید تا این سپاه در برابر سایر رقبا پیروز و سربلند از میدان نبرد بیرون بیاید. جالب اینجاست که در Imperia Online باید حواستان به تغییرات آب و هوایی و چرخش فصل‌ها نیز باشد چرا که این تغییرات در کشاورزی، تجارت، مهاجرت شهروندان و همچنین سلامتی آن‌ها تاثیر مستقیمی دارد.

برای دانلود بازی Imperia Online از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:


۵. بازی War Commander: Rouge Assault


در این بازی یک میدان نبرد بزرگ آنلاین در پیش روی شما قرار دارد. انصافا باید گفت War Commander: Rouge Assualt به لحاظ شبیه‌سازی میدان نبرد چیزی کم نگذاشته است و در این بازی شاهد یک میدان نبرد کاملا سه‌بعدی هستیم.

این کار باعث می‌شود گیمر به عنوان فرمانده به نیروهای خود دستور حمله صادر کرده و پس از مشاهده بازخوردِ این نبرد، استراتژی‌های جدیدی را در نبردهای دیگر اتخاذ کند. همان‌گونه که گفتیم در War Commander: Rouge Assualt با یک میدان نبرد تمام عیار طرف هستید و تانک، هلی‌کوپتر و پیاده نظام‌های زیادی گوش به فرمان شما آماده حمله به خط مقدم نبرد هستند.

برای دانلود بازی War Commander: Rouge Assualt از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:


۶. بازی Royal Revolt 2 Tower Defense


بازی Royal Revolt 2 Tower Defense یک بازی استراتژیک است که در آن باید با سپاه خود به قلب دشمن یورش بدره و از تخت و تاج پادشاهی در مقابل دشمنان متخاصم که از سرتاسر دنیا به آن حمله می‌کنند محافظت کنید.

کاملاً‌ مشخص است برای اینکه بتوانید فرمانروایی خود را به رقبا گوشزد کنید باید همیشه در حال گسترش قلرو خود باشید و از استحکاماتی که بنا کرده‌اید دفاع کنید. در این بازی داشتن متحدین قدرتمند نیز یکی دیگر از رمز‌های موفقیت شما خواهد بود.

برای دانلود بازی Royal Revolt 2 Tower Defense از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:


۷. بازی Soldiers Inc Mobile Warfare

در داستان این بازی که در سال ۲۰۳۷ میلادی رخ می‌دهد دشمنی با نام Phoenix به تنها سُرمی که باعث نجات جان بشریت می‌شود دست پیدا کرده است. دنیا نیز بر علیه این دشمن نابکار اعلام جنگ کرده و از ارتش‌های خصوصی و نظامیان مزدور برای حمله به Phoenix کمک گرفته است.

نقش گیمر در بازی Soldiers Inc Mobile Warfare آموزش سربازان و بنا کردن پادگانی است که این نیروها علیه دشمن اعزام شوند. در بازی Soldiers Inc Mobile Warfare باید تا جایی که می‌توانید منابع و استحکامات دشمن را از آن خود کنید. هم‌پیمان شدن با دوستان و ساخت ارتشی متحد نیز یکی دیگر از راه‌های غلبه بر دشمن در بازی Soldiers Inc Mobile Warfare است.

برای دانلود بازی Soldiers Inc Mobile Warfare از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:


۸. بازی War of Nations PvP Domination


در این بازی باید ارتشی قدرتمند را برای غلبه بر نیروهای دشمن تدارک ببینید. هم‌پیمان شدن با متحدین نیز یکی دیگر از راه‌های غلبه بر دشمنان در دنیای این بازی است. جستجو در محیط بازی، ساخت و ساز استحکامات جدید و جمع‌آوری منابع را می‌توان از راه‌های موفقیت در بازی War of Nations PvP Domination دانست.

در بازی War of Nations PvP Domination باید دشمن را در میدان جنگ شکست داده و پیروز میادین نبرد باشید.

برای دانلود بازی War of Nations PvP Domination از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:

۹. بازی Total War Battles Kingdom


اگر از طرفداران بازی‌های استراتژی باشید به احتمال زیاد نام بازی Total War به گوشی شما خورده است. این بازی در کامپیوترهای شخصی سالیان سال است گیمرها را به خود مشغول کرده‌ است.

اکنون نیز سازندگان Total War دست به کار شده‌‌اند تا نسخه‌ای موبایلی از این عنوان بزرگ را پیش روی گیمرهای دوآتشه سبک استراتژی قرار دهند.

در Total War Battles Kingdom باید ارتشی قدرتمند بسازید و در مزارع به کشت و زرع بپردازید تا از این طریق بتوانید از عهده هزینه‌های کشورگشایی و گسترش قلمرویی که بنا کرده‌اید بر بیایید.

معادن، آهنگری‌ها برای ساخت اسلحه و سایر ساخت و سازهای دیگر نیز در Total War Battles Kingdom باید انجام شود. در این بازی رودخانه، کوه و سایر موانع جغرافیایی نیز تعبیه شده است تا نبرد با دشمنان حالتی طبیعی‌تر داشته باشد.

در نهایت نیز در Total War Battles Kingdom باید لشکر خود را در میدان نبرد هدایت کرده و پیروزی و افتخار را برای سرزمینی که کنترل آن در اختیار شماست به ارمغان بیاورید.

برای دانلود بازی Total War Battles Kingdom از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:


۱۰. بازی Empire Four Kingdoms

این بازی شما را به قرون وسطی می‌برد، در آن زمان قدرت حرف اول را می‌زده است و دنیای آن زمان از آن قدرتمندان بوده است. به این ترتیب در Empire Four Kingdoms باید به رقبا اثبات کنید که با حریفی قدرتمند طرف هستید که به این سادگی‌ها میدان را ترک نخواهد کرد.

برای مستحکم کردن هرچه بیشتر دژ و قلعه‌هایی که بنا کرده‌اید باید منابع مختلفی را جمع‌آوری کرده و سربازان زیادی را آموزش دهید تا به کمک این سربازان ارتشی بزرگ و کارآمد راهی میدان نبرد کنید.

جالب اینجاست که همکاری با افرادی که در بازی با آن‌‌ها متحد و هم‌پیمان شده‌اید نیز تأثیری زیادی در برد و باخت جنگ‌ها دارد و برای مبارزه با یک دشمن می‌توانید از متحدین خود کمک بگیرید.

بازی Empire Four Kingdoms نقشه‌ای پویا و تغییر پذیر دارد و میلیون‌ها کاربر از سراسر دنیا در این بازی مشغول به تاخت و تاز و گسترش قلمرو خود هستند.

برای دانلود بازی Total War Battles Kingdom از گوگل‌پلی به لینک زیر مراجعه کنید:

در اینجا به پایان فهرست ۱۰ بازی استراتژی برتر اندروید در سال ۲۰۱۷ رسیدیم، اگر شما هم از آن دسته گیمرهای دوآتشه طرفدار بازی‌های استراتژی هستید و عنوان بازی در ذهن شماست که ما به آن اشاره‌ای نکردیم، پیشنهاد می‌کنیم نام بازی استراتژی دلخواه خود را در قسمت نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع phonearena.com
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:
1 نظر
  1. Abbas.P می‌گوید

    بازی PvZ 2 یک بازی فوق‌العاده است در سبک استراتژی که در آپدیت جدیدی که در ۲۰۱۷ توسط سازنده منتشر شده تغییرات زیاد و جالبی کرده که هدف بازی را بسیار جذاب تر کرده است. در این نسخه میتوان در آن ویژگیهای گیاهان را در طول بازی ارتقا داد تا گیاهان قوی تری بسازیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.