گیم‌لافت بازی «شمشیر آهنین: افسانه‌های قرون وسطا» را برای اندروید و iOS منتشر کرد

شرکت فرانسوی گیم‌لافت ید طولایی در توسعه بازی‌های موبایل دارد، اکنون نیز باخبر شدیم گیم‌لافت یک بازی جدید را با عنوان «شمشیر آهنین: افسانه‌های قرون وسطا» برای اندروید و iOS منتشر کرد.

0

اگر اهل بازی‌‌های موبایل باشید به احتمال زیاد شرکت فرانسوی گیم‌لافت را می‌شناسید. این شرکت در چند ساله اخیر خود را به عنوان یکی از سازنده‌های مطرح بازی‌های موبایل در سطح جهانی مطرح کرده است.

فروردین‌ ماه امسال نیز گیم‌لافت عنوان جدیدی را در سبک اکشن نقش‌آفرینی (ARPG) معرفی کرد، این بازی جدید که آن‌ را با نام شمشیر آهنین: افسانه‌های قرون وسطا (Iron Blade: Medieval Legends) می‌شناسیم اکنون در سرتاسر کشورها برای کاربران اندروید و iOS قابل دسترسی است.

جالب اینجاست که گیم‌لافت بازی شمشیر آهنین: افسانه‌های قرون وسطا را در کنار گوشی‌های موبایل برای پلتفرم ویندوز نیز معرفی کرده است. به این ترتیب اگر اهل بازی‌های اکشن‌ آر‌پی‌جی هستید و تمایل دارید این سبک بازی‌ها را با کامپیوتر شخصی خود بازی کنید می‌توانید با مراجعه به ویندوز استور از این عنوان جدید گیم‌لافت بر روی کامپیوتر ویندوزی خود لذت ببرید.

در بازی شمشیر آهنین: افسانه‌های قرون وسطا، یک لُرد شیطان صفت با نام Baal، نیروهای شیطانی را آزاد کرده است و گیمر باید این نیروها را از بین ببرد. در این عنوان جدید گیم‌لافت با داستانی مهیج طرف هستیم و ساز و کار این بازی نیز به گونه‌ای طراحی شده که گیمرها را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد.

همان‌‌گونه که از نام این بازی پیداست، بیشتر مراحل آن در مکان‌های قدیمی و مربوط به قرون وسطا صورت می‌گیرد. مکان‌هایی در کلیسای نتردام، مبارزه با دشمنان در اسکاتلند و نابود کردن خوناشام‌ها در ترانسیلوانیا را می‌توان از مکان‌های هیجان انگیزِ این بازی جدید ذکر کرد.

بازی شمشیر آهنین: افسانه‌های قرون وسطا برای گوشی‌های موبایل طراحی شده است و در نتیجه گیم‌لافت وعده داده است تا تعامل گیمر را با صفحه‌نمایش گوشی‌های همراه در این بازی تا حد ممکن هیجان انگیز طراحی کند. به این ترتیب شاهد ضربات اکشن مختلفی در بازی هستیم که کاربر از طریق حالت‌های مختلف لمس صفحه‌نمایش گوشی انجام می‌دهد.

در کنار این موارد، گیمر باید حواسش به قلعه و استحکاماتی که بنا کرده است نیز باشد و منابع مورد نیاز برای این کار را در طول بازی جمع‌آوری کند. خرید قلعه‌های جدید و ارتقا استحکامات این قلعه‌ها نیز از دیگر مواد جالب توجهی است که در بازی شمشیر آهنین: افسانه‌های قرون وسطا تعبیه شده است.

گیم‌لافت در این عنوان قرون وسطای خود سلاح‌ و زره‌های مختلفی را نیز در اختیار گیمر قرار داده است. از طرف دیگر گیمر می‌تواند با حمله به استحکامات سایر بازیکن‌ها، منابع آن‌ها را غارت کند.

شرکت گیم‌لافت بازی شمشیر آهنین: افسانه‌های قرون وسطا را به صورت رایگان در اختیار کابران قرار داده است، اما برای ارتقا تسلیحات و استحکامات، گیمر می‌تواند منابع مورد نیاز را از داخل بازی خریداری کند. گیم‌لافت برای جبران هزینه‌‌های انجام شده در این بازی از تبلیغات نیز در این عنوان رایگان کمک گرفته است.

با این حساب پیشنهاد می‌کنیم اگر به بازی‌های موبال علاقه دارید و می‌خواهید با اهریمن‌های قرون وسطی به مبارزه بپردازید، بازی شمشیر آهنین: افسانه‌های قرون وسطا را از لینک زیر دانلود کنید:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.