برنامه سونی برای فروش 16.5 میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سال 2017

سونی موبایل با اعلام گزارش سود ۹۱ میلیون دلاری از افزایش سودآوری خود در سال جاری میلادی براساس گزارش مالی شرکت سونی خبر داده و از برنامه فروش 1.9 میلیون دستگاه گوشی هوشمند بیشتر نسبت به سال گذشته خبر داده است.

0

بر اساس اعلام سونی موبایل این شرکت امیدوار است با تدوام روند رو به رشد این شرکت در سال جاری میلادی، با ۱.۹ میلیون دستگاه فروش بیشتر به نسبت سال گذشته، که عمده این فروش در اروپا و خاورمیانه خواهد بود، فروش خود را به ۱۶٫۵ میلیون دستگاه در سال 2017 برساند.

این شرکت همچنین اعلام کرده که انتظار می‌رود سود حاصل از فروش این شرکت با ۸ درصد افزایش به نسبت سال گذشته به ۸۲۰ میلیارد ین برسد که رکوردی برای درآمد Sony Mobile خواهد بود.

این شرکت تاکید کرده که نتایج عملیاتی عمدتاً به‌دلیل کاهش هزینه‌های عملیاتی و بهره‌گیری از فعالیت‌های تجدید ساختار شرکت، بهبود چشمگیری یافته است. سایر بهبودها در سودآوری حاصل تمرکز بر مناطق جغرافیایی کمتر و کاهش هزینه‌های تجدید ساختار بوده است.

 

 

 

منبع Sony
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.