کسب رتبه اول پیشرفت در مسیر تعالی شرکت خدمات ارتباطی رایتل

در ارزیابی اپراتورهای برتر سرویس‏‌های ارتباطی، شرکت خدمات ارتباطی رایتل موفق به کسب رتبه اول پیشرفت در مسیر تعالی و دریافت تقدیرنامه در جایزه ارزیابی اپراتورهای برتر سرویس‌‏های ارتباطی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد.

0

به گزارش روابط عمومی رایتل، بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط ارزیابان رگولاتوری که در اسفند ماه 94 و بر اساس مدل‏های تعالی سازمانی صورت گرفت شرکت خدمات ارتباطی رایتل پیشرفت چشمگیری را ثبت نمود، به طوری که موفق به دریافت تقدیر نامه در جایزه ارزیابی اپراتورهای برتر سرویس های ارتباطی گردید.

میزان رشد رایتل طی سال 94، بسیار قابل توجه و چشمگیر بوده و افزایشی در حدود 53 درصد را نسبت به سال 93 برای سازمان بهمراه داشته است، حرکت رایتل طی سال 94 رشد بی‏سابقه‏ای در طی نمودن مسیر تعالی محسوب می‏گردد به طوری که رتبه اول پیشرفت در این زمینه را در بین سایر اپراتورها از آن خود کرده است.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.