ال‌جی از توسعه‌دهندگان برای افزایش ماژول‌های جی ۵ درخواست مشارکت کرد

ال‌جی گوشی جی ۵ را چندی پیش رونمایی کرد، این گوشی به صورت ماژولار طراحی شده است و به همین دلیل ال‌جی از توسعه‌دهندگان خواسته است تا در گسترش ماژول‌های جی ۵ مشارکت کنند.

0

ال‌جی در پرچمدار جدید خود امکانات جدید زیادی را تعبیه کرده است؛ اما در کنار تمامی این موارد، ویژگی ماژولار بودن آن قابلیتی است که تاکنون در هیچ گوشی همراهی شاهد آن نبودیم، با کمک این ویژگی کاربران قادر هستند باتری بزرگ‌تری را در جی ۵ تعبیه کنند، امکانات بیشتری به دوربین گوشی اضافه کنند یا اینکه ماژولی را برای افزایش کیفیت صدای جی ۵ اضافه کنند.

ال‌جی این ماژول‌ها را با نام فِرِندز یا همان دوستان می‌شناسد و با این حساب جی ۵ در حال حاضر دوستان زیادی ندارد چرا که برای این گوشی تنها ۳ ماژول معرفی شده است. در این بین شاهد انتشار گزارشی بودیم که که از عزم ال‌جی برای افزایش دامنه ماژول‌های جی ۵ خبر می‌دهد. بنا به اخبار رسیده چند روز پیش ال‌جی کنفرانسی نیز با نام جی ۵ و دوستانِ توسعه‌‌دهنده برگزار کرده است. در این مراسم، چو جون هو (Cho Joon ho) یکی از مدیران ارشد ال‌جی رسما اعلام کرده که آنها درصدد هستند اکو سیستمی ماژولار بنا کنند و این اکو سیستم با جی ۵ و ماژول‌های این گوشی شروع می‌شود. این مدیر ارشد متذکر شد که برنامه‌های متعددی را برای پشتیبانی از توسعه‌دهندگان در نظر دارند. این‌گونه که پیداست ماه آینده نیز ال‌جی در صدد است چنین کنفرانسی را در سانفرانسیسکو نیز برگزار کند.
LG Friends
در کنار این کنفرانس ال‌جی قرار است گرد‌همایی آنلاینی را نیز یک ماه دیگر در تاریخ ۳۰ فروردین ماه برگزار کند. ال‌جی مدعی است ماژول‌های بیشتر برای جی ۵ و گوشی‌های بعدی این شرکت می‌تواند امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

در پایان باید به این نکته نیز اشاره کرد که در مجموع ایده افزودن ماژول‌های مختلف در جهت بالا بردن کارآیی جی ۵ ایده بسیار بکر و دست نخورده‌ای به نظر می‌رسد اما پیشرفت این ماژول‌ها نیاز به پشتیبانی خوب ال‌جی دارد.

ubergizmo.com

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.