با این افزونه، آب و هوای محلی را به نوار ابزار کروم خود بیاورید!

افزونه Weather در مرورگر کروم با یک کلیک بر روی کلید موجود در نوارابزار افزونه یادشده امکان مشاهده وضعیت محلی آب و هوا را فراهم خواهد کرد.

0

بر روی خود دکمه یادشده می‌توانید دما و وضعیت فعلی آب‌ و هوا را مشاهده کنید. این وضعیت مرتبا به روز رسانی شده و البته با کلیک بر روی آن می‌توانید وضعیت جوی را به‌طور کامل و مبسوط از Forecast.io دریافت کنید. با توجه به این منبع موثق می‌توانید از درستی اطلاعات دریافتی کاملا اطمینان حاصل کنید. این افزونه به‌طور خودکار موقعیت مکانی شما را تشخیص داده و نیازی به تعریف دستی آن نیز ندارید. با این وجود امکان بهره‌گیری از چنین قابلیتی به‌منظور مشخص کردن دستی موقعیت مکانی وجود دارد.

با کلیک بر روی دکمه این افزونه می‌توانید وضعیت فعلی آب و هوا را در بالا و پیش‌بینی ساعت به ساعت آن را در پایین مشاهده کنید. همچنین پیش‌بینی پنج روزه نیز در این برنامه جای داده شده است. با این تفاسیر در صورتی که قصد رفتن به سفر دارید یا قصد دارید از نیاز به بردن چتر با خود اطمینان حاصل کنید می‌توانید در یک لحظه کلیه اطلاعات مورد نیاز را در قالب این افزونه رایگان در کروم مشاهده کنید. به ‌منظور دریافت بر روی این لینک (افزونه Weather) کلیک کنید.

lifehacker

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.