ایرانسل 100 برابر خرید به مشترکین اعتبار مکالمه هدیه می‌دهد

ایرانسل از عرضه طرح “کد شگفتی‌های ایرانسل” با قابلیت دریافت اعتبار مکالمه معادل 100 برابر مبلغ خرید، به مشترکان سیم کارت‌های اعتباری خود خبر داد.

555

مشترکان سیمکارت‌های اعتباری این اپراتور تلفن همراه کشور، با شماره‌گیری کد دستوری ویژه #1*4444* و پیگیری منوهای سامانه هوشمند ایرانسل، می‌توانند با توجه به میزان مکالمه معمول خود، یک طرح پیشنهادی منحصر به خودشان را مشاهده و با انتخاب آن، ۱۰۰ برابرِ هزینه پرداختی، اعتبار مکالمه ایرانسلی دریافت کنند. به عنوان مثال، مشترکین با پرداخت 200 تومان در روز هشتم مردادماه، 20 هزار تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی تا 31 مردادماه، بعد از اولین تماس خود دریافت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با توجه به اینکه از زمان خرید این پیشنهاد، تنها تا پایان همان ماه فرصت استفاده از ۱۰۰ برابر اعتبار مکالمه داخل شبکه هدیه برای مشترک فراهم است، توصیه میشود مشترکان در روزهای ابتدایی ماه، از این سرویس استفاده کند تا زمان بیشتری برای بهره مندی از هدیه آن ماه را در اختیار داشته باشد.

نحوه اجرای کد شگفتی‌های ایرانسل

در این طرح که ویژه مشترکین اعتباری است، می توانید کد #۱*۴۴۴۴* را شماره گیری کنید تا سامانه هوشمند ایرانسل، با توجه به میزان مکالمه معمول شما یک طرح پیشنهادی منحصر به خودتان را نمایش دهد که با انتخاب آن می توانید ۱۰۰ برابرِ هزینه پرداختی، اعتبار مکالمه ایرانسلی هدیه بگیرید .

شما مشترکین جدید ایرانسل هم می‌توانید یک روز پس از فعال‌سازی سیم کارت با پرداخت تنها 5.000 تومان، از 500.000 تومان اعتبار مکالمه ایرانسلی لذت ببرید!

*  صرف نظر از اینکه طرح پیشنهادی را در چه روزی از ماه می‌خرید، به مدت 30 روز قابل استفاده خواهد بود.
*  امکان استفاده همزمان از کد شگفتی‌های ایرانسل و تخفیف جزیره هوشمند وجود دارد.
*  برای اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه مکالمه می‌توانید کد #4444*141* را شماره‌گیری کنید.

براساس این گزارش، بسته مذکور مختص خود مشترک می‌باشد و با شماره گیری کد #1*4444*، بسته مربوط به خود فرد نمایش داده می شود. این بسته‌ها با توجه به میزان مصرف مشترکین به روزرسانی می‌گردند و میزان  این شارژ 100 برابری، تا اعطای “یک ماه مکالمه رایگان” افزایش می‌یابد.

مشترکانی که از طرح‌های تعرفه رنگی و یا جزیره هوشمند ایرانسل استفاده می‌کنند می توانند به طور همزمان از این طرح استفاده نمایند.

ایرانسل بسته اینترنتی‌ را به طرح کد شگفتی‌ها افزود

نکاتی که باید در نظر بگیرید:

 • پیشنهادهایی که از سوی سیستم برای شارژ شگفت‌انگیز ارائه می‌شود با توجه به میزان مصرف شما در ماه گذشته صورت می‌گیرد و با توجه به این موضوع طبیعتا برای سیم‌کارت‌های تازه راه‌اندازی شده پیشنهادی دریافت نمی‌کنید و طبیعتا اگر مکالمه کمی در ماه گذشته با سیمکارت ایرانسل خود داشته اید پیشنهاد مطرح شده پائین خواهد بود.

 • شارژ شگفت‌انگیز پس از یک بار تماس فعال می‌شود.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

555 نظر برای این مطلب
 1. ش می‌گوید

  این پیامک روزی ۲بار برای من میاد چیکار کنم لغو شه؟

  0
  1. محسن صحافی می‌گوید

   برنامه ایرانسل من رو نصب کن و از منوی تنظیمات به بخش پرونده و بعد تنظیمات دریافت پیامهای سیستم برو و پیامک رو خاموش کن

   0
 2. Mlika می‌گوید

  همش الکیه
  من حتی 100 دقیقه شارژ مکالمه هدیه رو هم استفاده نکردم…خودش گفت اعتبار شما کافی نیست!
  حتی به 5 دیقه م نرسید…!!!!

  0