مدیرعامل SEGA: ما به اعتماد طرفداران خود خیانت کردیم و حالا می‌خواهیم جبران کنیم!

مدیرعامل سگا، Hajime Satomi معتقد است این شرکت به اعتماد هوادارانش در چند سال گذشته لطمه وارد کرده است و اکنون هدفی مهم به‌منظور بهبود کیفیت بازی‌ها به‌منظور حضور مجدد به عنوان یک برند مشهور و معتبر دارد.

0

وی که این صحبت‌ها را در مصاحبه با مجله ژاپنی حاضر در حوزه بازی‌های ویدئویی یعنی Famitsu انجام می‌داد اعلام کرد وی استراتژی‌های این شرکت به منظور بهبود بازی‌ها را برای کارمندان خود شرح داده است.

وی در این خصوص می‌گوید:

من با کارمندانم در خصوص روشی که سگا باید اتخاذ کند و مواردی که باید به منظور بهبود شرایط مدنظر قرار دهند صحبت کرده‌ام. این گفتگو به ویژه در آمریکای شمالی و اروپا که همواره باید تمرکز بیشتری بر برنامه‌ریزی‌ها داشته باشیم انجام شده است. من معتقدم در صورتی که ما نتوانیم محتویاتی با کیفیت مطلوب برای کاربران فراهم کنیم بهتر است هیچ محصولی منتشر نکنیم.

وی اعتراف کرد که اگرچه این شرکت به دنبال ایجاد روابطی قوی با طرفداران خود بوده اما عرضه بازی‌های نه چندان مطلوب به این روابط آسیب وارد کرده است.

وی همچنین اعلام کرد سگا برنامه‌هایی برای معرفی بازی‌های جدید برای کنسول‌های خانگی در نمایشگاه بازی‌های توکیو دارد. این در حالی است که به نظر می‌رسید سگا تمرکز خود را از کنسول‌های بازی به سمت رایانه‌های شخصی و البته بازار گوشی‌های هوشمند معطوف کرده است.

Gamespot

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.