افتتاح مرکز آموزش تخصصی سامسونگ در تهران

شرکت سامسونگ صبح امروز مرکز آموزش تخصصی خود را با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران در مرکز آموزش فنی حرفه‌ای شهید سهی (شماره 2) در میدان بهمن تهران افتتاح نمود.

4

samsung-hope-for-youth-in-iran-02

در این مراسم که با حضور آقای دوک پارک مدیرعامل دفتر سامسونگ در ایران، آقای حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران، مهتاب کرامتی سفیر کمپین کودکان امید و آقای علیرضا امیدوار مدیر مشارکت‌های اجتماعی سامسونگ در ایران، و همچنین اصحاب جراید و رسانه‌ها برگزار شد، مرکز آموزش تخصصی سامسونگ با ششصد متر مربع فضای آموزشی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

samsung-hope-for-youth-in-iran-03

در ابتدای این مراسم آقای علیرضا امیدوار مدیر مشارکت‌های اجتماعی سامسونگ در سخنانی با اعلام اینکه هدف سامسونگ این است که فرصت‌های آموزشی لازم را در اختیار جوانان و نوجوانانی که کمتر از فرصت برابر آموزشی در جامعه برخوردار بوده‌اند قرار گیرد، تاکید کرد که با برنامه‌ریز‌های صورت گرفته برای آموزش هشتصد تا هزار نفر در سال در این مرکز آموزشی هدف‌گذاری شده است.

وی اعلام کرد که این مرکز در کمتر از شش ماه و با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران نوسازی و تجهیز شده و در آن از بهترین متخصصان فنی سامسونگ برای آموزش استفاده خواهد شد و بخشی از آموزش‌دیدگان این مرکز جذب مراکز خدمات سامسونگ و بخش دیگری نیز جذب بازار آزاد خواهند شد.

samsung-hope-for-youth-in-iran-04

آقای حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران سخنران بعدی این کنفرانس خبری بود که ضمن خوشامدگویی به حضار با اشاره به اینکه برای ارتقا جایگاه ایران در مسابقات جهانی مهارت ما را برآن داشت تا با شرکت‌ها و برندهای معتبر دنیا ارتباطاتی را برقرار کرده و منجر به امضای توافقنامه‌ای با شرکت سامسونگ در اواخر خرداد ماه سالجاری شد.

وی در ادامه افزود: بر اساس این تفاهمنامه 12 استاندارد آموزش و شایستگی بر اساس استانداردهای بین‌المللی برای اجرا در فضایی به وسعت ششصد متر مربع و آموزش سالانه حداقل ششصد نفر طراحی شد و امیدواریم مشارکت با سایر برندهای جهانی را نیز در این زمینه داشته باشیم و گامی در جهت ایجاد بازار کار در کشور عزیزمان داشته باشیم.

samsung-hope-for-youth-in-iran-05

آقای دوک پارک مدیرعامل دفتر سامسونگ در ایران سخنران بعدی این مراسم بود که ضمن خوشامدگویی به حضار اعلام کرد که خیلی خوشحالم که در مراسم افتتاح اولین مرکز اموزش تخصصی سامسونگ در ایران حضور دارم. این مرکز بخشی از برنامه جهانی سامسونگ و یکی از برنامه‌های اصلی مسئولیت اجتماعی شرکت سامسونگ در کشور پهناور ایران است.

در ادامه خانم مهتاب کرامتی سفیرکودکان امید نیز ضمن خوشامدگویی به حاضرین راه‌اندازی این مرکز در این مدت کوتاه را به نوعی معجزه دانست و اعلام کرد که مطمئن هستم که در آینده استفاده بهینه‌ای از این مرکز خواهد شد. وی خود را تنها سفیر این کمپین دانست که وظیفه آن را دارد که به تمام مردم ایران این پیام را برساند که شرکت سامسونگ در انجام مسئولیت اجتماعی خود به نظرم من خیلی خوب عمل کرده و کاملا همراستا با فعالیت‌های او در یونیسف و در مقوله آموزش بوده است.

شرکت سامسونگ در راستای کمپین کودکان امید تاکنون 12 کتابخانه گویا در 12 شهر ایران راه‌اندازی نموده و 10 مدرسه هوشمند در مناطق محروم تهران تجهیز نماید و با تفاهمنامه‌ای که با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای منعقد کرده، مراکز تخصصی سامسونگ را در صورت امکان در سایر نقاط ایران نیز گسترش خواهد داد. مرکز تخصصی سامسونگ، بیست و سومین مرکزیست که در دنیا و توسط شرکت سامسونگ افتتاح می‌شود اما کتابخانه‌های گویا شرکت سامسونگ برای نابینایان و کم‌بینایان طرحیست که برای اولین بار در ایران اجرا شده و به عنوان الگو در سایر کشورها به اجرا در خواهد آمد.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:
4 نظر برای این مطلب
 1. حمیدرضا فراقی داریان می‌گوید

  بسیار عالیست لطفا لیست دوره های اموزشی این مرکز را برای اینجانب ارسال فرمایید با تشکر از زحمات شما عزیزان

 2. hamed kakaiy می‌گوید

  در رابط با اشتغال تعمیرات لوازم خانگی در شرکت سامسونگ چطور مراجعه کنم

 3. mohammad h. tavassol می‌گوید

  بسیار اتفاق خوبی است. لطفا در صورت امکان آدرس و شرایط استفاده از آموزش ها ولیست دوره های آموزشی این مرکز را برای اینجانب ارسال فرمایید

 4. Qq می‌گوید

  درود بر سامسونگ :)

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.