ال‌جی سودای فروش جهانی 10 میلیون گوشی هوشمند جی 2 را در سر دارد

گزارش‌های رسیده از یکی از مراسم‌های این شرکت در تایوان حاکی از آن است که این شرکت اعلام کرده که برنامه‌ریزی لازم برای فروش جهانی 10 میلیون دستگاه از این گوشی هوشمند را صورت داده است.

0

فارنت: گوشی هوشمند جی 2 شرکت ال‌جی از جمله گوشی‌های هوشمند بازار اندرویدی‌هاست که توانسته نظرهای بسیاری را به سمت خود جلب کند. شرکت ال‌جی با عرضه این گوشی قدرتمند قصد دارد سهم بیشتری از بازار را به خود جذب کند و برنامه‌های بسیاری را برای عرضه این گوشی در نظر گرفته است.

Lg G2 White and Black

حالا گزارش‌های رسیده از یکی از مراسم‌های این شرکت در تایوان حاکی از آن است که این شرکت اعلام کرده که برنامه‌ریزی لازم برای فروش جهانی 10 میلیون دستگاه از این گوشی هوشمند را صورت داده است.

به نظر می‌رسد این هدف‌گذاری فروش چندان بیراه هم نباشد. هدف‌گذاری فروش ماهانه این گوشی در کشور تایوان به تنهایی 20 هزار دستگاه قرار داده شده و این شرکت در نهایت قصد دارد 10 درصد بازار گوشی‌های هوشمند رده اول این کشور را با فروش گوشی هوشمند جی 2 به خود اختصاص دهد.

Lg G2 Farnet

شرکت ال‌جی در ایران هم برنامه خوبی برای عرضه این گوشی در نظر گرفته و حتی پیش‌فروش این گوشی هوشمند را که قرار است 13 مهرماه به بازار عرضه شود آغاز کرده و تخفیف فوق‌العاده 50 درصدی را برای یکصد خریدار اول در نظر گرفته است که تاکنون در ایران شاهد چنین اقدامی از سوی شرکت‌های مطرح بازار نبوده‌ایم.
برای آشنایی بیشتر با این گوشی هوشمند می‌توانید آشنایی اولیه و بررسی کوتاه جی 2 ال‌جی  در فارنت را بخوانید.

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.