طرح مفهومی ابرخودرو بی.ام.دبلیو با 42 چرخ و 19 موتور!

از جمله ویژگی‌های این خودرو داشتن 3 موقعیت مختلف رانندگی به همراه مقادیر زیادی فیبر کربن و البته یک خروجی بزرگ هوا برای تنفس 19 موتور قدرتمند آن است.

0

وب‌سایت Jalopnik  طرح مفهومی از یک خودرو رویایی با 42 چرخ منتشر شده است. این ابر خودرو بی.ام.دبلیو که  4219Eli نام گذاری شده است دارای 19 موتور در زیر درب موتور خود است. شاید از دلیل نامگذاری طرح مفهومی BMW به نام   4219Eli بپرسید که آن هم ظاهرا به خاطر داشتن 42 چرخ و 19 موتور است و کلمه Eli نیز به این خاطر است که این خودرو فقط در خواب می‌تواند صورت واقعیت به خود بگیرد.

از جمله ویژگی‌های طرح مفهومی BMW داشتن 3 موقعیت مختلف رانندگی به همراه مقادیر زیادی فیبر کربن و البته یک خروجی بزرگ هوا برای تنفس 19 موتور قدرتمند آن است و البته رنگ اصلی این خودرو نیز رنگ آبی است که رنگ اصلی خودروساز آلمانی برای مسابقات رانندگی مانند فرمول وان است.

مصرف سوخت اقتصادی این ابر اسپرت هنوز مشخص نیست ولی چیزی که مبرهن است این است که طرح مفهومی BMW دارای قدرت پیشرانه 8721 اسب بخاری است که به نوعی بوگاتی ویرون سوپر اسپرت در مقابله با این خودرو شرمگین می‌شود و البته سیستم انتقال قدرت این خودرو نیز هشت سرعته اتوماتیک و هفت سرعته دستی است.

هنوز هیچ گونه مشخصاتی از اینکه خودرو مذکور هیبریدی یا الکتریکی است مشخص نشده اما این خودرو در صورت وجود فقط ثروتمندان کالیفرنیا یا اورگان قادر به خرید آن با قیمت بسیار رویایی خواهند بود.

Source: digitaltrends

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.