ثبت رکورد فروش 6 آیفون و 2 آی‌پد در هر ثانیه برای اپل

میزان فروش گوشی آیفون این شرکت در مقایسه با میزان محاسباتی سه‌ماهه ابتدای سال 2012، 23 درصد و فروش آی‌پد هم نسبت به سه‌ماهه ابتدایی سال 2012، 33 درصد افزایش داشته است.

0

فارنت : تیم کوک، مدیرعامل شرکت اپل در گزارش مالی جدید این شرکت از فروش 500 میلیونی دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل iOS این شرکت با نرخ فروش 10 دستگاه در ثانیه سخن می‌گوید.

اپل از رکورد فروش 47.8 میلیون آیفون و 22.9 میلیون آی‌پد با نرخ فروش 6 آیفون در هر ثانیه و 2 آی‌پد در هر ثانیه در سه ماهه اخیر سال می‌گوید. این بدان معناست که میزان فروش گوشی آیفون این شرکت در مقایسه با میزان محاسباتی سه‌ماهه ابتدای سال 2012، که شاهد فروش 37 میلیون دستگاه آیفون بودیم، 23درصد افزایش داشته است. افزایش رشد فروش آی‌پد هم نسبت به سه‌ماهه ابتدایی سال 2012 که 15.4میلیون دستگاه به فروش رفته بود، 33 درصد گزارش شده است.

apple-store-nyc

تیم کوک در کنفرانس خبری که به منظور اعلام درآمدهای مالی اپل ترتیب داده شده بود گفت: “ما واقعا با رکورد درآمد 54 میلیارد دلار و فروش 75 میلیون دستگاه مجهز به سیستم عامل iOS در این مدت شگفت‌زده شده‌ایم.” وی می‌افزاید:”ما با افتخار به محصولاتمان متعهد و وفادار هستیم و تمرکزمان را برروی ابتکارات و تولید بهترین محصولات جهانی خواهیم گذاشت.”

اپل همچنین اعلام کرد درحال حاضر 250 میلیون کاربر از سرویسiCloud  استفاده می‌کنند که روزانه 2 میلیارد پیام از طریق این سرویس ارسال می‌کنند. اگرچه درآمدهای مالی اپل بسیارخوب بوده‌اند اما ارقام محاسباتی هنوز هم کمتر از رقم پیش‌بینی شده توسط تحلیلگران اقتصادی است و همین مسئله باعث افت ارزش سهام این شرکت شده است.

Source : Thenextweb

پایان مطلب /

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.