هر چقدر که دلتان می‌خواهد بر روی این دیوار آگهی بچسبانید!

در دنیایی به سر می‌بریم که می‌توان اطلاعات را به صورت لحظه‌ای به اشتراک گذاشت و دیگر آن ایام به سر آمده که برای خواندن یک خبر باید منتظر روزنامه فردا ماند. آگاهی و ارائه اطلاعات به سایرین از بستر کاغذی بیرون آمده و این روزها کاربران همه چیز را در دستان خود و در صفحه نمایش کوچکتر از 5 اینچ خود جستجو می‌کنند که نام آن را تلفن همراه هوشمند گذاشته‌اند!

206

لطفا دقت کنید که این مطلب تنها معرفی برنامه دیوار بوده و مشکلات خود در خصوص سایت دیوار و هر گونه راهنمایی در خصوص استفاده از آن را می‌توانید با آدرس ایمیل Support (@) divar.ir مطرح نمائید.

در این دنیا آگهی و تبلیغات نقش مهمی را دارد و دیگر بر دیوارهای شهر این جمله فراوان به چشم می‌آید که نصب آگهی بر روی این دیوار منع قانونی دارد اما امروز دیواری را به شما معرفی خواهیم کرد که نه تنها برای نصب آگهی ساخته شده بلکه هر چقدر هم که دلتان بخواهد می‌توانید بر روی این دیوار آگهی بچسبانید. این شما و این برنامه دیوار

برنامه دیوار

«دیوار» نام برنامه اندروید ایرانی و فارسی است که به تازگی و به صورت رسمی در کافه بازار عرضه شده است. باید از چند خط بالا متوجه شده باشید که کارکرد اصلی این برنامه چیست. برنامه دیوار در واقع برنامه‌ایست که شما علاوه بر اینکه می‌توانید تمام آگهی‌های خود را به صورت رایگان در آن منتشر کرده و به اشتراک بگذارید بلکه می‌توانید به دنبال نیازمندی‌های خود نیز باشید و شاید کالا و یا جنسی را که مدت‌ها به دنبال آن بودید با قیمتی پائین‌تر بدست آورید. در ادامه به بررسی این برنامه می‌پردازیم.

دانلود نسخه جدید برنامه دیوار

برای دریافت و نصب این برنامه می‌توانید به اینجا در کافه بازار مراجعه و یا کد کیو.آر زیر را فراخوانی کنید.

دسترسی‌های این برنامه شامل دسترسی به اینترنت، دسترسی به محتویات کارت حافظه و شناسایی مکان شما از طریق شبکه مورد استفاده است.

بررسی و آموزش برنامه دیوار

پس از نصب و باز کردن برنامه اولین چیزی که توجه ما را جلب می‌کند استفاده از سیستم راهنمای پیش‌فرض است که کاربرانی را که برای اولین بار قصد استفاده از برنامه را دارند به صورت تصویری راهنمایی می‌کند. اولین تصویر نحوه انتخاب شهر است و پس از انتخاب شهر محل سکونت خود برنامه نحوه انتخاب موضوع آگهی و همچنین نحوه درج اگهی رایگان و تغییر شهر در برنامه را به شما نشان می‌دهد. این روند در تمامی منوها و صفحه‌های برنامه که برای اولین بار به سراغ آنها بروید دیده شده است و از این لحاظ کاملا کاربرپسند است.

خب حالا ابتدا به سراغ بخش‌های آگهی‌های درج شده می‌رویم. در منوی اصلی و اولیه فعلا 5 قسمت دیده می‌شود که البته سازنده برنامه وعده افزایش دسته‌بندی آگهی‌ها را داده است و البته این موضوع را می‌توان از نحوه طراحی و فضای باقیمانده در صفحه نیز متوجه شد. با انتخاب دسته همه آگهی‌ها دقیقا تمام اگهی‌هایی که تا چند دقیقه پیش در برنامه ثبت شده‌اند به ترتیب زمانی جلوی شما ظاهر می‌شوند. آگهی‌هایی که تصویری برای انها درج شده در کنار نام آنها تصویر کوچک کالای مورد آگهی دیده می‌شود و آگهی‌هایی که تصویری برای انها ثبت نشده عبارت بدون عکس برای انها دیده می‌شود. در این منو یعنی منوی اولیه همه آگهی‌های خبری از درج قیمت بر روی تصاویر کوچک نیست که در باقی منوها که در ادامه به انها خواهیم پرداخت قیمت کالاها و یا عباراتی مانند توافقی بر روی تصویر کوچک دیده می‌شود که این موضوع جستجو در میان کالاها و انتخاب ان را آسان‌تر می‌کند.

با کلیک بر روی کالای مورد نظر با تصویر بزرگتر کالای مورد نظر و توضیحات درج کننده آگهی  و همچنین قیمت کالای اگهی و نوع آگهی که در دو نوع فروشی و درخواستی یا همان مورد نیاز است، روبرو می‌شویم در پائین صفحه نیز دو گزینه اطلاعات تماس  و گزارش وجود دارد.

در بالای صفحه نیز یک گزینه اضافه شده که گزینه اشتراک‌گذاری است و می‌توانید لینک کالای مورد نظر خود را از طریق بلوتوث، ارسال ایمیل و ارسال پیامک برای دیگران به اشتراک بگذارید. البته یک مشکل یا باگ در این قسمت وجود داشت که با برگشت به دسته اصلی و لیست کالاها همچنان گزینه اشتراک در بالای صفحه به‌چشم می‌خورد و این درحالیست که در مرتبه و مراجعه اول به دسته کالاها دیده نمی‌شد.

با انتخاب گزینه اطلاعات تماس با اطلاعات درج شده آگهی‌دهنده روبرو می‌شویم که شامل ایمیل و شماره تماس درج شده است. با اشاره بر روی آدرس ایمیل به منوی ارسال ایمیل در گوشی خود می‌رویم که مواردی همچون موضوع ایمیل و ادرس ایمیل دریافت‌کننده که همان درج‌کننده آگهی است در آنها پر شده است.

با اشاره بر روی شماره تلفن درج کننده آگهی نیز به صفحه تماس گوشی می‌رویم که شماره تماس آگهی‌دهنده آماده تماس شماست. به منوی کالا بر می‌گردیم. در گزینه گزارش شاهد چندین گزینه دلیل گزارش اگهی هستیم که مواردی همچون محتوای نامناسب، اطلاعات تماس نادرست، اطلاعات دروغ، اسپم و دسته نامربوط را شامل می‌شود که پیش‌بینی می‌کنم بسیار مورد استفاده قرار بگیرند!

به منوی خانه و اولیه برنامه بر می‌گردیم. در سایر دسته‌‌ها نیز پس از انتخاب دسته کوچکتر، تنها شاهد فیلترشدن کالاها در دسته‌بندی‌ها هستیم و تنها تفاوت موجود درج قیمت و نوع آگهی بر روی عکس‌های کوچک در منوی هر دسته هستیمو سایر گزینه‌ها همانند گزینه همه آگهی‌هاست.

در صفحه اول و به غیر از موضوعات و دسته‌هایی که شامل 4 دسته: مربوط به خانه، شخصی، لوازم الکترونیکی، سرگرمی و فراغت و دسته کلی همه آگهی‌ها می‌شود در بالای صفحه همانطور که احتمالا در مرتبه باز کردن برنامه راهنمایی شده‌اید می‌توانید با اشاره بر روی نام شهر، هفت شهر دیگر موجود در برنامه را انتخاب کنید که بنابر اعلام سازندگان برنامه فعلا امکان استفاده از امکان اگهی در این 7 کلانشهر تدارک دیده شده و البته این بدان معنا نیست که نتوانید در دیگر شهرها از امکانات این برنامه استفاده کنید و تنها باید رنج سفر را به جان خریده و احتمالا برای تحویل کالا به آن کلانشهر نزدیک بخود سفر کنید.

با زدن دکمه منو گوشی منوی پائینی صفحه نمایش ظاهر می‌شود که در تمامی صفحات قابل دسترسی است و با همین گزینه‌ها مواجه خواهید شد و شامل گزینه‌های پشتیبانی، تنظیم و درباره دیوار است. که با اشاره بر روی گزینه پشتیبانی شما به صفحه ارسال ایمیل به آدرس پشتیبانی دیوار راهنمایی می‌شوید. گزینه قوانین نیز لیست بلندبالایی از قوانین ارسال و استفاده از آگهی‌های موجود در برنامه را به شما خاطرنشان می‌کند و گزینه درباره دیوار هم اطلاعاتی درباره برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد.

آموزش درج آگهی در برنامه دیوار

خب حالا به قسمت دوم از دو قسمت اصلی برنامه می‌رویم که مراحل ثبت آگهی است. برای این کار از علامت مثبت گوشه سمت چپ صفحه نمایش و بالای عنوان شهر که در تمامی منوها قابل دسترسی است وارد می‌شوید. در ابتدا نوع اگهی شما در چهار دسته فعلی موجود سوال می‌شود که شامل 24 زیردسته برای انتخاب است.

من برای امتحان این روند موشواره عزیزم را چند دقیقه‌ای برای حراج گذاشتم. پس باید طبیعتا ابتدا گزینه لوازم الکترونیکی و بعد گزینه رایانه و کنسول‌های بازی و بعد گزینه پرینتر، اسکنر، لوازم جانبی و نرم‌افزار رو انتخاب کنم.

با انتخاب این گزینه‌ها نهایتا فرم درج آگهی در برابر شما قرار می‌گیرد که در بالای فرم عنوان آگهی و بعد توضیحات شما به عنوان آگهی‌دهند و بعد ایمیلی که قرار است با آن با شما تماس بگیرند و نهایتا شماره تماس شما دیده می‌شود. پائین‌تر از این گزینه‌ها گزینه عکس به‌چشم می‌خورد که برای درج آگهی باید گزینه انتخاب را بزنید تا از بین گزینه‌های دروبین و انتخاب از گالری عکس خود را بری درج در برنامه آماده کنید در این فرم و در قسمت قسمت می‌توانید با اشاره بر روی عبارت مقطوع گزینه‌های دیگری مانند مجانی!!، توافقی و جهت معاوضه را در پیش‌روی خود برای انتخاب ببینید تا پس از انتخاب نوع قیمت به سراغ گزینه بعدی در فرم یعنی نوع آگهی بروید که شامل فروش و درخواستی یا همان مورد نیاز است.

خب حالا کار تمام شده و می‌توانید بر روی ارسال بزنید اما دو گزینه دیگر نیز وجود دارد که شامل پیش‌نویس و انصراف است که از گزینه پیش‌نویس در مواقعی که اطلاعات شما در مورد ان کالا هنوز کامل نیست می‌توانید فرم را ذخیره کرده و بعدا با تکمیل اطلاعات آن را ارسال کنید.

پس از ارسال آگهی به شما اعلام می‌شود که برای تائید ایمیل درج شده لینک ارسالی به ایمیل خود را تائید کنید و پس از آن در صفحه اینترنتی دیوار به شما اطلاع داده میشود که پس از تائید آگهی شما توسط مدیران سایت، آگهی مورد نظر منتشر خواهد شد.

این اتفاق برای ما افتاد و پس از انتشار اگهی، لینک صفحه تغییرات و ویرایش اگهی در وب‌سایت اینترنتی دیوار برای ما ارسال شد که با آن می‌توانید آگهی خود را حذف و یا ویرایش کنید.

حرف آخر: برنامه دیوار از رابط کاربری فوق‌العاده‌ای برخوردار است که تمامی موارد و پیش‌بینی‌های لازم در آن لحاظ شده است و در خصوص راهنمای اولیه برنامه نیز به طور قطع می‌توان گفت اولین برنامه ایرانی در این خصوص است. این برنامه به طور قطع در آینده حرف‌های فراوانی برای خود خواهد داشت و با پیشرفت بستر تلفن همراه و با توجه به مراجعات موجود به صفحه اینترنتی برنامه احتمالا وب‌سایت اینترنتی دیوار هم به جمع وب‌سایت‌های موجود در این دسته اضافه خواهد شد منتها با این تفاوت که از پشتوانه اطلاعاتی عظیم و بستر اماده‌ای در تلفن‌های همراه برخوردار است. برای سازندگان برنامه آرزوی موفقیت داریم.

دانلود نسخه جدید برنامه دیوار برای اندروید

برای دریافت برنامه می‌توانید به کافه‌بازار مراجعه و یا کد کیو.آر زیر را فراخوان کنید.

لطفا دقت کنید که این مطلب تنها معرفی اپلیکیشن دیوار بوده و مشکلات خود در خصوص سایت دیوار و هر گونه راهنمایی در خصوص استفاده از آن را می‌توانید با آدرس ایمیل Support (@) divar.ir مطرح نمائید.
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

206 نظر برای این مطلب
 1. محمد از اهواز می‌گوید

  سلام خسته نباشید عرض میکنم بابت برنامه دیوار خوبتون خواستم بپرسم وقتی اهگاهی گذاشته شده ثبت شده بعد پاک کنم بعد چند لحظه بزارم ک ثبت بشه ک اختیاری نده واسه فردا بگه ثبت کتید لطفا جواب سریع کنید مرسی ممتونم 💜

 2. م می‌گوید

  برا دلالها که ماشین وخونه بفروشن به ملت صد برابر مجانی هست ولی برای کسانی که میخوان کار کنن یه لقمه نون در بیارن مثل نقاش وبنا و..پولی شده.خدایا کیا دارن به ما حکومت میکنن خودت ریشه ظلم را بزن

 3. ساواس می‌گوید

  سلام من میخوام در روز بیش از 3 بار تبلیغ رو دیوار بزارم راه حلش چجوریه

 4. هما می‌گوید

  فکر نکنم تو این ماه بیشتر از ۱۰تا آگهی گذاشته باشم هر جای دیوار میخوام آگهی بزارم میگه رایگان نیست

  1. محسن صحافی می‌گوید

   به نظرتون ده تا کمه!؟ یه سقفی داره و بیشتر از اون طبیعتا امکان پذیر نیست

 5. امیر می‌گوید

  سلام آگهی ثبت نمیشه چکارکنم؟ ؟؟

 6. بهروز می‌گوید

  دیوار بسیار مزخرفه وقتی می خوای یه آگهی تر و تمیز بذاری یک هفته آگهیت تایید نمی شه چون داخل متن مثلا از کلمه آنلاین استفاده شده. البته بهت می گند دلیلش ذکر نام اپلیکیشن هایی توی آگهیت هستش. من نمی دونم آنلاین چه اپلیکیشنیه که من بهش اشاره کرده ام! هفته دوم هم هر کاری کردم تصویر آپ کنم نشد. یه بار گفتند لوگو داره نمی شه. لوگو را بر داشتم گفتند متن داره. این در حالی هستش که تبلیغ من رایگان هم نبوده و وجه دریافت کرده اند. در شهر کوران یک چشم پادشاه است. دیوار هم به خاطر نداشتن رغیب معروف شده. اگه یه سایت درست و حسابی پیدا بشه باید تعطیلش کنه

 7. سیامک قهرمانی می‌گوید

  سلام چندمدت پیش درمورد دیوار یه نظرنوشتم توبرنامه بازار بعدازآن هرچی میرم به برنامه مینویسه به سرور متصل نیست چیکارکنم پاک کردم دوباره نصب کردم بازم نمیره راهنمایی کنید ممنونم

 8. P.n می‌گوید

  سلام
  میخواهم بیشتر از ۳ تا آگهی در روز بذارم چیکار کنم
  یکی از دوستان هستش که روزانه ۶ تا آگهی میذاره و هیچ هزینه ایی هم تنیده
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   این پاسخ رو از طرف دیوار نمیدم. نظر شخصی خودم هست. دوستتون احتمالا چندین اکانت داره.

 9. مهرفرید می‌گوید

  هر چی اگهی میزارم میگه اگهی شما یصورت پیش نویس ذخیره شد.
  اصلا نمیتونم اگهی بزارم

 10. قاسمی می‌گوید

  می خواستم یه آگهی رو برای کسی بفرستم برای انتخاب نوع ارسال دستم خورد به بلوتوثش وای دیگه درست نمیشه. دیگه هر آگهی می خوام با کسی شیر کنم بلوتوثو روشن می کنه. میخوام از طریق تلگرام به اشتراک بذارم نمیشه

  1. علی ارغوان می‌گوید

   باید وارد تنظیمات بشید بخش اپلیکیشن ها و بعد دیوار و Clear Defaults رو بزنید

 11. بیتا می‌گوید

  همه آگهی های دیوار پولی هست ؟! کجاش رایگانه

  1. علی ارغوان می‌گوید

   آگهی دادن رایگانه، نه قیمت اجناس آگهی شده!

   1. هالو می‌گوید

    معلومه خبر نداری پولیشده رایگان کجا بود تو ایران دزد خونه شده

 12. masiha می‌گوید

  سلام،
  من هر چی سعی میکنم کد امنیتی رو نمیتونم وارد کنم،لطفا راهنماییم کنید..

 13. حسین یوسفی می‌گوید

  بار عرض سلام و احترام به شما مدیریت برنامه دیوار ببخشید سوال من این بود که چرا یک آگهی را چندین بار تکراری در روز میشه ثبت کرد مگر شما نوشته نبودین که هر ۲۴ساعت یک آگهی میشه ثبت کرد ولی ما در روز چند تا آگهی میتوانیم ثبت کنیم ؟

  1. علی ارغوان می‌گوید

   اینجا سایت دیوار نیست. در سایت خود دیوار بخش پشتیبانی یا تماس با ما مطرح کنید

   1. ممد می‌گوید

    من بلدنیستم لطفا کمکم کنید

  2. محمد می‌گوید

   سلام میشه مارو هم راهنمایی کنید چطور میشه چند آگهی زد

 14. ممد می‌گوید

  سلام من چجوری میتونم با دیوار تماس داشته باشم

  1. علی ارغوان می‌گوید

   از بخش تماس با ما وبسایت دیوار اقدام کنید

 15. پیروزبار تبریز می‌گوید

  سلام من مجوز میتونم باپشتیبانی تماس بگیرم

 16. علی حسنی می‌گوید

  این چه وضعشه بخدا فقط و فقط بلدید پول بگیرید از آدم لطفا بررسی کنید من چند ساله کارم با برنامه شماهه و اصلا به این مشکل منتشر نشدن آگهی بر نخورده بودم این مشکل الان حدود یک هفته برام پیش اومده من که اصلا آگهیم عکساش با کیفیت نیستن رسیدگی کنید دمتون گرم فقط پول میگیرید از آدم یعنی…
  من همیشه دارم آگهیمو نردبان میکنم این مشکل رو حل کنید

  1. علی ارغوان می‌گوید

   دوست عزیز اینجا سایت دیوار نیست. انتقاداتتون رو از طریق بخش تماس سایت دیوار مطرح کنید

 17. اسماعیل می‌گوید

  چجوری میشه بیشتر از 3 آگهی رایگان در دیوار گذاشت؟

 18. مجید می‌گوید

  سلام خسته نباشید. چرا من هرچی آگهی برای کارم میگذارم تایید نمیشه لطفا برسی کنید و راهنمایی کنید

  1. علی ارغوان می‌گوید

   با دیوار تماس بگیرید

   1. اشکان می‌گوید

    من هر کاری میکنم اگهی بزارم نمیشه

 19. افشین می‌گوید

  سلام بنده هرچه قدر عکس تودیوار میذارم قبول نمیکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

 20. @fshin می‌گوید

  سلام و خدا قوت

  برای آگهی ملک نیاز به درج نقطه مکانی با برنامه گوگل مپ را دارم .
  بارها دیده ام که آگهی با تصویر جی پی اسی گوگل مپ درج شده و بسادگی میتوان از روی نقشه مکان مورد نظر را بازدید کرد
  راهنمایی کنید ممنون میشم

 21. اسماعیل می‌گوید

  سلام ببخشید سوال من این بود که میشه خواهش کنم از ناظر برنامه دیوار که میشه کار کنید آگهی من همیشه بالا باشه

  1. علی ارغوان می‌گوید

   برای این کار باید آگهی رو نردبان کنید که هزینه داره

 22. Amir می‌گوید

  من ۴ یا ۵ روزه مشکل دارم آگهی ک یکسال بوده تو سایت دیواز هر از گاهی پاک می کردم دوباره میزدم دیگه تایید نمیشه حتی ایمیل رو هم عوض کردم .همین الان آگهیم ۷ ساعته که منتظر تایید ناظره و بلاخره بازم پاک میشه مشکل چیه نه تیتر عوض شده نه عکسش و نه موضوع آگهیم

 23. ناطق می‌گوید

  وقتی که اگهی بچسبونم میگه کد امنیتی بالارو بزنید عدد سه رقمی منظور از این کد امنیتی چیست

 24. شهریار می‌گوید

  سلام من چهار آگهی گذاشتم نمیدی چرا دوماه هست هر روز این کار مکنم نمیری خواهشن جواب بدی

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   خواهشا مطلب رو بخونید اول!!

 25. سید مصطفی هاشممی می‌گوید

  با سلام در دیوار بیشتر از سه اگهی نمیتونیم درج کنیم شما چطور میگید هر چقدر دلتان میخواد اگهی بزنید ؟

 26. Reza می‌گوید

  سلام من تو دیوار دیدم چند آگهی کتانی با یک سیمکارت هست ولی وقتی من چند آگهی شبیه به هم میزارم حذف میشه

 27. محسن می‌گوید

  با سلام حدود ۲ماه است مطلب من منتشر نمیشود درحالی که قبلا فورا انجام میشد.مشکل از کجا میباشد

  1. علی ارغوان می‌گوید

   براتون ایمیل میاد اگر منتشر نشه دلیلش ذکر میشه. با پشتیبانی دیوار تماس بگیرید

 28. علی می‌گوید

  والا هرچی اگهی قرار میدم ناظر با ما مشکل داره میزنه دسته بندی وجود ندارد

 29. gh می‌گوید

  سلام خسته نباشید من چندروز پیش روی دیوار یه آگهی درباره ماشین گذاشتم و دیروز اونو پاک کردم و بعدش دوباره یه آگهی دیگه درمورد ماشین روی دیوار گذاشتم با همون شماره قبل ولی ثبت نمیشه یعنی میزنه با موفقیت ثبت شده ولی بعدا که میری اصلا پاک شده و جزو آگهی ها و قسمت مدیریت آگهی قرار نگرفته من چندین بار این کارو کردم و نشد همش کد میده ولی بازم نمیشه حتی دیوار رو پاک کردم دوباره نصب کردم و آگهی دادم بازم نشد چرااا ؟؟ من واقعا احتیاج دارم که هرچه زودتر انجام بشه ولی نمیشه حتی الان دوباره همون ماجرا واسم پیش اومد .. مشکلش چیه ؟؟ چون شماره تلفن تکراری ثبت نمیشه ؟؟ لطفا هر کسی میدونه و میتونه راهنماییم کنه هرچه زودتر بهم ایمیل بده و جوابمو بده ممنون میشم

  1. علی ارغوان می‌گوید

   با پشتیبانی دیوار مکاتبه کنید

  2. Sara می‌گوید

   وقتی اگهی پاک میکنین باید ۲۴ساعت منتظر بمونین بعد اگهی جدیدو بذارین

 30. حامد می‌گوید

  سلام ببخشید تو اگهی های بخش خدمات و نظافت تبریز یه نفر با شماره های چرت و پرت طوری که ایملش هم دیده نمیشه روزی 100تا اگهی میزاره میخواستم بپرسم ایا چجوری میشه این کار رو کرد

  1. محسن صحافی می‌گوید

   سلام
   با پشتیبانی دیوار تماس بگیرید!

  2. محسن می‌گوید

   ولله منم موندم

 31. فاطمه می‌گوید

  سوال من اینه کهزچطور بعضیا در طول روز یه اگهی رو چندین بار با همون شماره میزارن
  مگه اگهی رو حذف کنیم تا ٢۴ساعت بعد میتونیم بزاریم دوباره؟

 32. مهلا می‌گوید

  چه تیتر جذابی داره ، ولی دیوار یکی از بهترین سایت ها برای درج آگهی رایگان است.

 33. سهیلی می‌گوید

  با سلام و تشکر
  سایت خوبیه و کاربردیرهست ولی بیشتر سایتیه که کفتر بازای محترم توش جولان میدن هر کسی هم با هر کالای بی کیفیتی که داره شروع میکنه به لفاظی و بازی با کلمات چه بسا معنی و کاربردشونم نمیدونه چیه و هر چقدرم غلط املایی داشته باشه میره روی سایت و هیچ فیلتری نداره متاسفانه. شاید اگه یک کارشناساس آگاه توی دیوار بود وضعیتش بهتر میشد.

 34. سجاد می‌گوید

  واسه من ارور (تعداد فیل باید بین ٣تا ٣٠ باشه )میده اشکال کجاست؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   متنی که در اون بخش قرار میدید خیلی طولانیه

 35. شاکی می‌گوید

  با سلام واقعاً سایت بی در و پیکری دارید که هر کسی میتونه به راحتی با آبروی دیگران بازی کند! بنده خودم در امور دولتی مشغول به کار می باشم.که امروز یه اطلاعیه ای در سایت شما باشماره همراه من و یک ایمیل جعلی به اسم من ثبت شده بودو افراد مختلفی با همراه اینجانب تماس گرفتند و با اس ام اسهای بی ربط آرامش خاطرم را سلب نمودند.هرچه سریعتر این آگهی کفشهای مجلسی مجانی را که به با ایمیل جعلی arbabmasume@gmail.com از سایت بردارید.از طریق پلیس فتا هم اقدام کردم.پس هرچه سریعتر اقدام کنید چون خیلی زود این سایت از طریق شکایتی که تنظیم کردم بسته خواهد شد.

  1. علی ارغوان می‌گوید

   کادر زردرنگ بالا و پایین مطلب رو اصلا نخوندین؟
   لطفا دقت کنید که این مطلب تنها معرفی اپلیکیشن دیوار بوده و مشکلات خود در خصوص سایت دیوار و هر گونه راهنمایی در خصوص استفاده از آن را می‌توانید با آدرس ایمیل Support (@) divar.ir مطرح نمائید.
   ضمن اینکه اینو همیشه به خاطر داشته باشید:
   به عنوان کاربر هر سایت یا سرویسی شما موظف هستید قوانین و شرایط استفاده رو مطالعه کنید و در صورت موافقت اجازه فعالیت و استفاده از اون سرویس رو دارید.
   حالا شما برید شرایط استفاده از دیوار رو بخونید:
   http://divar.ir/terms/
   پس متاسفانه یا خوشبختانه دیوار هیچ جرمی مرتکب نشده و مسلماً پلیس فتا هم اقدامی در جهت بستن سایت انجام نخواهد داد!

 36. محمد آقایی می‌گوید

  با سلام متاسفانه بیش از دو هفته است سایت دیوار در زنجان با مشکل مواجه شده و آپدیت نیست لطفاً به مسئولینش اطلاع بدید.

 37. سهراب می‌گوید

  هرجی اگهی مزارم تودیوا برام میزنه ثبت شد برای تاید ایمیل خود را چک کنید ولی داخل دیوار اگهیم ثبت نمیشه باید جیکار کنم

 38. ابراهیم می‌گوید

  سلام یکماه پیش یه آگهی گذاشتم روسایت دیوار و بعد لینکشو درخواست کردم که حذفش کنم و این کار را کردم بعد از ان هرچه همین اگهی را میگذارم میگه اگهی تکراریه و لینکشو درخواست کن و حذفش کن و من هم هرچه درخواست میکنم اون اگهی را نمیبینم لطفآ راهکار دهید

  با تشکر از لطف شما

 39. سانیا می‌گوید

  من یه سوال دارم لطفا جواب بدین.تو سایت دیوار کلاهبرداری هم میشه؟؟

  1. محسن صحافی می‌گوید

   هر جایی ممکنه کلاهبرداری بشه! سایت فقط معرفی می کنه.. بقیه اش از جمله پرداخت پول، دیدن جنسو تحویل اون با خودتونه

   1. سانیا می‌گوید

    اخه یه جوری ارم پلیس اینا گذاشتین…ولی بحرحال سایت خوبی دارین اگ کلاهبرداری هم نباشه که عالی تر میشه.

    1. علی ارغوان می‌گوید

     سایت دیوار متعلق به فارنت نیست. اینجا فقط معرفی شده

   2. سانیا می‌گوید

    فارنت یعنی چی؟

    1. محسن صحافی می‌گوید

     بالای صفحه و تذکر انتهای مطلب رو بخونید! از این ساده تر نمیشه توضیح داد!

 40. سانیا می‌گوید

  وافعا سایت دیوار عالیه.ممنون.

  1. خدمات می‌گوید

   بنظر بنده دیوار بدترین و آشغالترین نرم افزار تبلیغ است
   فقط آدمهای گدا که پول ندارند میاند داخل دیوار مشتریان دیوار میخواهند همه چیز را مفت بخرند

 41. سلیمان می‌گوید

  با سلام من هرچه تلاش میکنم نمیتونم اگهی بزارم لطفا رن
  اهنمایم کنید ایمیل خودمان را بزاریم یا دیواررا

 42. ali می‌گوید

  با تشکر من میخوام بدونم اگهی که زمانش تموم شده میشه از تو سایت دید راهی داره اگه میشه جواب بدید

 43. محقق می‌گوید

  چرا وقتی میخواهیم عکس شی مورد نظر را انتخاب کنیم دانلود نمیشود لطفا شرایط عکس را بردارید
  ما که برای فتوشاپ بلد نیستیم که رو عکس کار کنیم و بعد بزاریم تو دیوار . لطفا رسیدگی کنید
  من هرروز به این سایت مراجعه میکنم تا آگهی ارسال کنم متاسفانه موفق نمیشم. فقطم بخاطر انتخاب عکس دچار مشکل میشم

 44. فاطمه می‌گوید

  سلام من حدودا متوجه شدم این مشکل از کجاست تمام مشکلات سایت دیوار الان حدودا یک ماه که پیش اومده و برای همه اونهایی هست که از مخابرات 2020 استفاده می کنند من چندتا نت را امتحان کردم با نت آسیا تک سایت دیوار باز می شه و هیچ مشکلی نداره من هم الان که مطمئن شدم را م نتم را به آسیا تک تغییر می دهم شماهاهم می توانید با رفتن به کافیتهای مختلف امتحان کنید و نتی را که در شهر شما هست و تو کافی نت می تونید سایت دیوار را کامل باز کنید در خواست دهید …. به قول یکی از بچه انگار سایت دیوار عوارضی اش را به مخابرات 2020 نداده بخاطرهمینه که فیلترش کرده شب خوش

 45. zahra می‌گوید

  Salam man ghesmate home inestageramam axe jadid nemiyad lotf konid rahnamaei konid

  1. محسن صحافی می‌گوید

   کسی رو فالو کردید؟ اگر پاسختون مثبته که بهتره اینترنتتون رو چک کنید!

 46. حسین می‌گوید

  سلام خدمت شما
  لطفا کمک کنید چرا هرچی اگهی میدم تو سایت ثبت میشه ولی با گذشت حتی یک هفته هم ایمیلی واسم نمیاد لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم لطفا خواهشن

  1. محسن صحافی می‌گوید

   به نکته پایان مطلب توجه کنید! اما احتمالا مشکل از همین www هست که ابتدای ایمیلتون میذارید!
   ابتدای ایمیل نباید www استفاده کنید مگه آدرس سایته آخه!

   1. بهلول می‌گوید

    سلام ببخشید من چجوری در دیوار آگهی حمل نقل سه تا اگهی بزنم بیشتر از یکی نمیشه

 47. azim می‌گوید

  سلام.با تشکر از دیوار.من جدیدا بخام وسیله ای برا فروش بزارم گزینه اضاقه کردن عکس نمیاد و نمیتونم عکس بزارم.ممنون میشم کمکم کنید و جواب و برام امیل کنید.

 48. مهدی می‌گوید

  ببخشید سایت دیوار آگهی مواد غذایی نداره

 49. بابک می‌گوید

  ببخشیدچه جوری ایملمو چک کنم

 50. یحیی می‌گوید

  مدیریت محترم دیوار
  از وقتی که دیوار تغییر کرده است و به اصطلاح آپدید شده است، نه تنها هیچ مشکلی حل نشده است بلکه مشکلات فراوانی هم به وجود آمده است از جمله اینکه اینجانب بدون فیلتر شکن نمی توانم وارد سایت دیوار بشوم.
  مشکل دیگر این است که صدبار هم که برای دیوار آگهی می کنم، همه اش می گوید ایملتان را چک کنید ولی هیچ ایمیلی برایم نمی آید.
  لطف کنید بفرمائید چطور مشکل را حل کنم
  در صورت امکان جواب را به همین ایمیل بفرستید

  1. مهدي می‌گوید

   سلام-من هم مشکل شما رادارم-شماچه کردید-آیابرطرف شد