فراخوان سری اول آی‌پاد نانو اپل به دلیل مشکل باطری

اپل در چند هفته اخیر روزهای خوبی نداشته، مشکل باطری آیفون 4s که با آپدیت به ios 5.0.1 تا حدودی مرتفع شد اکنون به نوع دیگری در آی‌پاد نانو گریبانگیر این شرکت شده است.

1

فارنت: اپل در چند هفته اخیر روزهای خوبی نداشته، مشکل باطری آیفون 4s که با آپدیت به ios 5.0.1 تا حدودی مرتفع شد اکنون به نوع دیگری در آی‌پاد نانو گریبانگیر این شرکت شده است.

این شرکت امروز سری اول تولیدات آی‌پاد نانو را به خاطر آنچه که آن را خطر باطری آنها خوانده، فراخوان کرده است. متن این فراخوان که در قسمت پشتیبانی  وب‌سایت اپل درج شده بدین شرح است:

اپل تشخیص داده که باطری‌های آی‌پاد نانو در سری اول تولید در برخی موارد ممکن است داغ شود و برخی مشکلات ایمنی را ایجاد نماید که این اشکال در آی‌پادهایی که در فاصله سپتامبر 2005 تا دسامبر 2006 در بازار عرضه شده‌اند به چشم می‌خورد.

این اشکال به دلیل ایراد در تولید باطری و از طرف تامین‌کننده باطری به وجود آمده است. با اینکه احتمال وقوع حادثه در این ارتباط خیلی کم است اما با افزایش عمر باطری احتمال آن بیشتر می‌شود.

این فراخوان بدین معنی است که کسانی که صاحب یک آی‌پاد نانوی 5 ساله هستند می‌توانند آن را به صورت رایگان با یک آی‌پاد جدید جایگزین نمایند.

اگر شما از زمان تولید آی‌پاد خود مطمئن نیستید می‌توانید با مراجعه به این لینک و بررسی شماره سریال دستگاه خود نسبت به آن آگاه شوید و اگر به فروشگاه‌های اپل دسترسی دارید ان را تعویض کنید.

Source: Gizmodo

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:
1 نظر
  1. محسن صحافی می‌گوید

    این اولین پست دوست و همکار جدیدمان فرزاد امیرخانی است که از چند روز آینده به عنوان همکار و عضو ثابت تیم فارنت همکاری خودش رو شروع خواهد کرد.
    امیدوارم و البته مطمئنم از مطالب ایشون در فارنت لذت خواهید برد.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.