عرضه رسمی افزونه لایک مرورگر کروم از سوی فیس‌بوک

در این افزونه که به نظر بسیار بهتر از سایر افزونه‌های کروم در این زمینه است شما قادر به لایک زدن، به اشتراک گذاشتن و در اصطلاح توصیه کردن یک صفحه و یا تصویر دلخواه هستید.

1

فارنت: شبکه اجتماعی فیس‌بوک افزونه لایک مرورگر کروم را به صورت رسمی عرضه کرد.

ممکن است اکنون شما بپرسید که آیا تاکنون طرف سوم دیگری نسبت به این کار اقدام نکرده بود؟ بله البته پیش از این هم افزونه لایک کروم عرضه شده بود اما خب مطمئنا افزونه رسمی عرضه شده توسط فیس‌بوک لطف خودش را دارد.

در این افزونه که به نظر بسیار بهتر از سایر افزونه‌های کروم در این زمینه است شما قادر به لایک زدن، به اشتراک گذاشتن و در اصطلاح توصیه کردن یک صفحه و یا تصویر دلخواه هستید.

قابلیت جالب این افزونه در این است که شما در آن قادر به مشاهده این هستید که تاکنون چند نفر صفحه و یا تصویری که در حال مشاهده آن هستید را لایک زده‌اند. این امکان علی‌الخصوص در مورد صفحاتی که فاقد دکمه رسمی و شمارنده لایک فیس‌بوک هستند جالب به نظر می‌رسد.

ما این افزونه را در کمتر از چند ثانیه نصب کردیم. همانطور که انتظار می‌رفت به خوبی کار می‌کند. این افزونه گزینه جدیدی را به منوی راست کلیک شما اضافه می‌کند و به نظر دستیار خوبی برای کاربرانیست که شبها هم خواب فیس‌بوک می‌بینند.

اگر از کاربران فیس‌بوک هستید و البته از مرورگر کروم استفاده می‌کنید برای دریافت و نصب رایگان این افزونه یا همان اکستنشن می‌توانید به  اینجا مراجعه کنید و البته لطفا لایک زدن صفحه فارنت در فیس‌بوک را فراموش نکنید.

Source:Via Mashable

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:
1 نظر
  1. reza می‌گوید

    به نظرمن هرچقدر پیشرفته ترازاین ها باشد خیلی خوب میشه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.