«آیفون 4» 82 درصد آسیب‌پذیرتر از «آیفون 3GS»

در سال اول خرید آیفون 4 در حدود 15 درصد از کاربران آن دچار مشکل شکستگی قاب شیشه‌ای آن شده‌اند و این در مقایسه با آیفون 3GS، 82 درصد افزایش نشان می‌دهد.

0

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی تک‌اسپوت، نتایج یک بررسی نشان می‌دهد که در حدود 16 درصد از کاربران آیفون4 در سال اول خرید دچار شکستگی شیشه موبایل خود شده‌اند.

بر اساس تحقیقات موسسه Square Trade ، به صورت کلی کاربران آیفون 4 نسبت به کاربران آیفون‌های قبلی در حدود 62 درصد بیشتر مشکل داشته‌اند که با احتساب مشکلات شیشه آیفون 4 این رقم به 82 درصد رسیده است.

در بررسی‌های انجام شده درباره مشکلات پیش آمده در باره آیفون 4 مشکلاتی از قبیل ضرب‌خوردگی و از دست افتادن دیده شده است و بنا بر نتایج این تحقیق در حدود 20 هزار پوشش شیشه‌ای آیفون 4 در ماه اول خرید دچار شکستگی شده‌اند که نسبت به مدت زمان مشابه برای آیفون3GS افزایش 82 درصدی را نشان می‌دهد.

برای نمونه در سال اول خرید آیفون ،کاربران آیفون 3GS در حدود 7.8 درصد گزارش شکستگی شیشه آیفون را گزارش کرده‌اند و این در حالیست که این آمار برای آیفون 4 در حدود 15 درصد گزارش شده است.

با این حال طبق همین تحقیقات ، آیفون 4 به مراتب محکم‌تر و قوی تر از تلفن‌های همراه رقیب مانند بلک‌بری(ریم) و پالم ترئو است.

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.