شــهـرونـدان مــالـزی «فیس‌بوکی»ترین مردمان دنیا

کاربران کشور در حال توسعه مالزی به طور متوسط دارای 233 دوست در شبکه های اجتماعی هستند.

1

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی Tgdaily ،کشورهای در حال توسعه همیشه دارای بالاترین آمار کاربران در شبکه‌های اجتماعی بوده‌اند.

تحقیقات موسسه بازار یابی TNS نشان داده است که کشورهایی مانند مصر و چین دارای بالاترین سطوح تعامل دیجیتالی با 50 درصد هستند که نسبت به بازارهای کشورهای توسعه یافته مانند ژاپن (20درصد) ،دانمارک ( 25 درصد ) وفنلاند( 26 درصد) بسیار بالاتر قرار می‌گیرند و این با توجه به این نکته است که کشورهای توسعه یافته دارای استاندارد بالای زندگی دیجیتال هستند.

این در حالی است که مردمان مالزی بیشترین ساعات را در شبکه های اجتماعی با رکورد 9 ساعت می‌گذرانند  و بعد از آن کاربران کشور روسیه با 8.1 ساعت در مکان دوم و کاربران ترکیه با 7.7 ساعت در مکان سوم قرار دارند.

نکته قابل توجه اینکه کاربران کشور مالزی دارای بیشترین دوست در شبکه‌های اجتماعی با متوسط 233 دوست هستند و بعد از آن کشور برزیل با 231 نفر در مقام دوم قرار دارند  و در انتهای جدول نیز کاربران ژاپن با 29 دوست،تانزانیا با 38 دوست به چشم می‌خورند و در کمال تعجب کاربران چینی نیز تنها 68 دوست در شبکه‌های اجتماعی برای خود دست و پا کرده‌اند.

متی فروگات رئیس موسسه TNS  در این مورد می‌گوید:”ما می‌دانیم که در جوامع پیشرفته مردم در همه جا به اینترنت دسترسی داشته و همیشه آنلاین هستند  ولی کشورهای در حال توسعه اشتیاق بیشتری نسبت به اینترنت نسبت به کشورهای پیشرفته از خود نشان می‌دهند و این ممکن است در آینده ترازوی دیجیتال را به سمت آنان برای همیشه سنگین کند”.

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:
1 نظر
  1. man می‌گوید

    neshoon dahande alaf tarin keshvarast, age iran filter nabood iranam yeki az ina bood;)

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.