مرور

ویدیو

گوگل پرجستجوترین عبارات سال 2017 را اعلام کرد؛ سالی که همه از گوگل پرسیده‌اند: “چگونه؟”

گوگل طبق روال هرساله خود پرجستجوترین عبارات استفاده شده در موتور جستجوی خود توسط کاربران را در سال 2017 اعلام کرد. توفند ایرما، آیفون 8 و آیفون X پرجستجوترین عبارات بوده‌اند اما همچنین کاربران پرسش‌های بسیاری را با استفاده از کلمه «چگونه»…

تماشا کنید: آزمون مقاومت ریزرفون دربرابر تیغ، شعله و خم شدن

یکی از معیارهای اصلی خریداران گوشی‌های هوشمند، به‌خصوص افرادی که خواهان صرف هزینه گزاف به‌منظور خرید یک گوشی پرچم‌دار یا لوکس هستند، میزان استحکام بدنه دستگاه است. خوشبختانه حدود یک ماه از عرضه گوشی مخصوص بازی ریزرفون می‌گذرد و بر همین اساس…

تماشا کنید: طعنه موتورولا به سامسونگ در ویدئوی تبلیغاتی «ارتقای دوباره»

سامسونگ چند روز پیش یک ویدئوی تبلیغاتی جالب منتشر کرد که در آن کاربران اپل را به خرید گلکسی نوت 8 تشویق می‌کرد. حالا موتورولا یک ویدئوی تبلیغاتی در جواب ویدئوی سامسونگ منتشر کرده است.

مقایسه فیلمبرداری اسلوموشن گلکسی نوت 8، آیفون 8 پلاس، ال‌جی وی 30 و اکسپریا XZ1

ویدئوی زیر، مقایسه حالت تصویربرداری اسلوموشن 4 گوشی پرقدرت و به‌نوعی پرچم‌دار بازار است. پرچم‌دارانی از معروف‌ترین برندهای تلفن همراه که ادعای بهترین دوربین را نیز با خود همراه دارند.

سامسونگ رنگ قرمز گلکسی اس 8 را در کره جنوبی معرفی کرد

در اواسط آبان ماه به سر می‌بریم و پاییز و برگ‌های ریزانش حتی سامسونگ را هم تحت تأثیر قرار داده است. این کمپانی Galaxy S8 خود را در رنگ جدید قرمز را عرضه می‌کند. گوشی قرمزرنگ در حال حاضر در کره جنوبی برای خرید آماده است.