اپ‌نت

اپ‌نت

اپ‌نت: انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه با App2SD PRO: All in One Tool

با افزایش حجم برنامه‌هایی که روی دستگاه اندرویدی‌تان دارید نیاز به اپ‌هایی چون App2SD PRO: All in One Tool برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه نیاز خواهید داشت. این اپ کاربردی توسط شرکت Vicky Bonick برای کاربران اندرویدی عرضه شده است.

اپ‌نت: ماشین‌حساب همه‌کاره All-In-One Calculator

با پیشرفت تکنولوژی نیاز به ابزارهایی پیشرفته‌تر نیز به شدت احساس می‌شود. داشتن یک ماشین حساب پیشرفته مانندAll-In-One Calculator می‌تواند بسیاری از نیازهای محاسباتی شما را حتی فراتر از توانایی‌های یک ماشین حساب مهندسی رفع نماید. شرکت MINDBOX…

اپ‌نت: سگ حفار من My Diggy Dog

بازی ماجرایی و هیجان‌انگیز My Diggy Dog از سری بازی‌هایی است که با ظاهر جذاب و زیبایش ساعت‌ها شمارا مشغول می‌کند. کمپانی King Bird Games این بازی را برای دارندگان گجت‌های موبایلی طراحی و ارائه کرده است.

اپ‌نت: نیروهای سونیک Sonic Forces: Speed Battle

با بازی جدید و جذابی از شرکت بسیار محبوب و معروف سگا تحت عنوان Sonic Forces: Speed Battle همراه شده تا یک سبک جدید از سری بازی‌های رانر را در گجت اندرویدی خودتان تجربه نمایید. این بار جوجه‌تیغی محبوب نوستالژیک به موبایل آمده است.

اینها بهترین اپلیکیشن‌های واقعیت افزوده آیفون هستند!

اگر یک آیفون 6s یا جدیدتر، هر آی‌پد پرو یا آی‌پد 2017 دارید، باید بدانید که دستگاه اپلی شما به‌تازگی قابلیت بزرگ «واقعیت افزوده» را دریافت کرده است. به‌محض اینکه iOS 11 را دانلود و نصب کنید، می‌توانید از موج اپلیکیشن‌های ARKit که منتظر شما…