اپ‌نت

اپ‌نت

اپ‌نت: بقا در جزیره در بازی Tinker Island

در بازی Tinker Island شما بازماندگان یک کشتی غرق شده هستید که در یک جزیره دورافتاده گیر افتاده‌اید. در این جزیره باید برای حفظ و بقای خود و همراهانتان تلاش و مبارزه کنید. این بازی برای کاربران آیفون و اندروید توسط استودیوی Kongregate طراحی…

اپ‌نت: بازی Steppy Pants؛ چالشی در قدم زدن!

مراقب راه رفتنتان باشید. در بازی Steppy Pants باید روی نحوه راه رفتنتان تمرکز کنید و با قوانین خاص بازی پیش بروید. این بازی شبیه سازی جذاب که در سبک بازی‌های آرکید است را کمپانی S Games Pty Ltd برای کاربران اندرویدی خود طراحی و ارائه نموده…

اپ‌نت: Pixabay مجموعه‌ای از والپیپرهای باکیفیت و رایگان

با دانلود و نصب اپلیکیشن Pixabay به آرشیوی متنوع و جذاب از تصاویر پس‌زمینه دسترسی داشته باشید. این اپ که قطعا برای کاربران اندرویدی بسیار زیبا خواهد بود را کمپانی Pixabay.com طراحی و به بازار عرضه نموده است.

اپ‌نت: ساخت خودکار کلیپ‌های خاطره‌انگیز با RealTimes Video Maker

ساخت ویدئوها با استفاده از کولاژ را با اپلیکیشن RealTimes Video Maker که توسط شرکت .RealNetworks ,Inc برای کاربران اندرویدی ارائه شده است تجربه نمایید. این اپ شمارا با دنیایی متفاوت از ساخت تصاویر ویدئویی آشنا می کند.

اپ‌نت: ساخت نوتیفیکیشن جعلی با Fake Notifications

برای خودتان پیام فرستاده و از موقعیتی که در آن گیر افتاده‌اید رها شوید. با اپلیکیشن Fake Notifications می‌توانید در موقعیت‌های ناخواسته از شرایط سختتان دور شوید. کمپانی Zopsoft Technology این اپ را برای کاربران اندرویدی ارائه نموده است.

اپ‌نت: بازی برترام فیدل Bertram Fiddle: Episode 1

بازی برترام فیدل از سری بازی‌های سبک ماجراجویی و معمایی است که با ظاهر بسیار جذاب و مهیج شمارا ساعت‌ها به خود مشغول می‌نماید. این بازی توسط استودیوی Chorus Worldwide Games Limited برای کاربران اندرویدی ارائه شده است.

اپ‌نت: Lost Socks: Naughty Brothers

جوراب‌های گمشده‌تان را در بازی Lost Socks: Naughty Brothers پیدا کنید. این بازی در سبک بازی‌های آرکید و بسیار جذاب بوده و توسط استودیوی “NerfGame” Company Limited برای کاربران اندروید و iOS طراحی و ارائه شده است.