اپ‌نت

اپ‌نت

اپ‌نت: لینک‌ها را با اپ مورد نظر خود باز کنید …Open Link With

با داشتن و نصب اپلیکیشن ...Open Link With هر لینکی که بخواهید را با مرورگر یا هر اپ موردنظر خودتان باز کنید. این اپ بسیار ساده اما کاربردی را کمپانی Said Tahsin Dane برای دارندگان گجت‌های اندرویدی ارائه کرده است.

اپ‌نت: مدیریت خطوط راه آهن در بازی Tiny Rails

سوار بر قطاری که برایتان به ارث رسیده شوید و با بازی Tiny Rails تمام مدیریت و مسئولیت آن را به عهده گرفته و با این قطار کوچک در مسیرهایی زیبا عبور کنید. این بازی توسط شرکت Tiny Titan Studios برای دارندگان گجت‌های اندرویدی عرضه شده است.

اپ‌نت: بازی تکامل باکتری Bacter.io Evolution

در دنیای باکتری‌ها یک باکتری مفید باشید. بازی Bacter.io Evolution شمارا وارد یک آزمایشگاه علوم کرده که دانشمندان در آن به خاطر یک خطای کوچک به دردسر بزرگی افتاده‌اند. این بازی توسط استودیوی Akadem برای دوستداران بازی‌های اکشن طراحی شده است.

اپ‌نت: مدیریت زمان با SaveMyTime – Time Tracker

مشکل اتلاف وقتتان و صرف زمان بیش از اندازه در شبکه‌های اجتماعی را با اپلیکیشن مدیریت زمان SaveMyTime - Time Tracker به حداقل برسانید. این اپ پرکاربرد را کمپانی Save My Time برای کاربران اندرویدی خود به بازار عرضه نموده است.

اپ‌نت: زمان‌بندی و ارسال خودکار پیامک با Auto SMS Scheduler / Sender

ارسال پیامک‌هایتان را با استفاده از Auto SMS Scheduler / Sender با زمان‌بندی دلخواهتان انجام دهید. این اپ را کمپانی LeMi Apps برای شما کاربران اندرویدی ساخته تا به راحتی ارسال خودکار پیامک را انجام دهید.

اپ‌نت: پشتیبان‌گیر اندروید (Swift Backup (Beta

به طور مداوم از اطلاعات گجت اندرویدی‌تان نسخه پشتیبان تهیه نمایید. با استفاده از اپلیکیشن (Swift Backup (Beta به صورت خودکار نسخه پشتیبان داشته باشید تا در صورت بروز مشکل و پاک شدن اطلاعات بتوانید به راحتی آن‌ها را بازیابی نمایید. این اپ…