اپ‌نت

اپ‌نت

اپ‌نت؛ اپلیکیشن رسمی الکامپ 1396/ در نمایشگاه گم نشوید!

بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ از امروز جمعه تا دوشنبه دوم تیر ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. اپلیکیشن نسخه بازدیدکنندگان نمایشگاه برای بازدید هر چه بهتر و راحت‌تر بازدیدکنندگان منتشر شده است که در این مطلب به…

اپ‌نت: مشاهده دستگاه‌های متصل به شبکه وای‌فای با Block WiFi Thief

یکی از نگرانی‌های کاربران در استفاده از مودم‌های وای‌فای هک شدن پسورد یا استفاده بدون اجازه از اینترنت است. با این اپلیکیشن می‌توانید دستگاه‌های متصل به مودم خود را به راحتی مشاهده کنید.

اپ‌نت: یادآور مصرف دارو Medisafe Meds & Pill Reminder

این روزها با وجود گستردگی انواع بیماری‌ها در هر سن و موقعیتی نیاز به توجه بیشتری به روند درمان و استفاده به موقع و منظم داروها وجود دارد. با نصب Medisafe Meds & Pill Reminder بر روی گجت اندرویدی خود از استفاده به موقع داروهای خودتان و…

اپ‌نت: Sensoroid؛ از سنسورهای گوشی خود سردربیاورید!

بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند نمی‌دانند گوشی‌هایشان مجهز به چه سنسورهایی بوده و این سنسورها به چه کاری می‌آیند! با Sensoroid می‌توانید لیست کامل سنسورها به همراه خروجی و عملکردشان را ببینید و از آن‌ها استفاده کنید.

اپ‌نت: کتابخوان ایرانی اسنیل ریدر Snail Reader

با وجود این‌که اکثر گوشی‌های اندرویدی با اپلیکیشنی برای خواندن فایل‌های PDF عرضه می‌شوند اما جای خالی ابزاری برای خواندن کتاب‌های الکترونیکی ePub وجود دارد. اسنیل ریدر برای جبران این کمبود عرضه شده است.