موبایل

موبایل

قابلیت تشخیص چهره به گوشی‌های Mate 10 هواوی آمد

یکی از قابلیت‌های محبوب گوشی‌های هوشمند کنونی قابلیت تشخیص چهره برای آنلاک صفحه است. این ویژگی که در گوشی‌های جدید هواوی شاهد بوده‌ایم حالا از طریق به‌روزرسانی برای گوشی‌های میت 10 و میت 10 پرو نیز عرضه شده است.

گارمین ساعت‌های هوشمند مقاوم Fenix 5 را با قیمت پایه 700 دلار معرفی کرد

گارمین، یکی از موفق‌ترین تولید کنندگان تجهیزات هوشمند کنترل سلامتی و ساعت‌های هوشمند ورزشی به تازگی از نسل ساعت‌های هوشمند مقاوم Fenix 5 رونمایی گرده که قرار است با قیمت پایه 700 دلاری به بازار عرضه خواهد شد.

اپ‌نت: کیبورد اندروید با قابلیت شخصی‌سازی Ginger Keyboard

یک کیبورد جدید بر روی گجت اندرویدی‌تان نصب نمایید و از قابلیت‌های ویژه و زیبای آن بهره ببرید. اپلیکیشن Ginger Keyboard که توسط شرکت GingerSoftware Inc طراحی شده است برایتان دریچه‌های تازه‌ای از نوشتار آسان را باز می‌کند.

مجلس سنای آمریکا به تحریم ZTE رای داد

آن‌گونه که به نظر می‌رسد سیاست خصمانه ایالات متحده علیه شرکت‌های چینی از دولت حاکم، به سنای این کشور هم سرایت کرده، چراکه پس از لغو ممنوعیت معامله با شرکت ZTE از سوی وزارت خزانه داری امریکا، این بار مجلس سنا لایحه‌ای را تصویب کرده که هرگونه…

امسال خبری از آیفون SE 2 نخواهد بود

اگرچه پیش از این اخباری مبنی بر عرضه آیفون ارزان قیمت دیگری از سوی اپل در سال جاری منتشر شد، با این حال به تازگی یک منبع موثق و نزدیک به این شرکت تایید کرده که به این زودی‌ها خبری از آیفون SE 2 نخواهد بود.