برنامه هفته آیفون

برنامه هفته آیفون

از آخرین وضعیت آلودگی هوای تهران باخبر شوید!

همگی به خوبی می دانیم که الودگی هوا حداقل تنها فاکتوری در تهران بزرگ است که در بین سایر شهرهای بزرگ جهان سرآمد است و کمتر روزی است که از خانه به بیرون نرفته و هشدارهای مربوط به آلودگی هوا را از رادیو و رسانه ملی دریافت نکرده باشیم.

بازی Clumsy Ninja؛ وقتی می‌خواهید به یک نینجای دست و پا چلفتی جنگیدن بیاموزید!

بازی Clumsy Ninja یا به عبارتی نینجای دست و پاچلفتی یک بازی شبیه سازی است که توسط استودیو NaturalMotion Games عرضه شده است و شما نینجای خود را از یک دست و پاچلفتی به یک جنگجوی تمام عیار تبدیل می‌کنید و با نینجای خود به تعامل و دوستی خواهید…

Mixbit: سرویس اشتراک ویدئویی متفاوت برای رقابت با واین و اینستاگرام

یوتیوب جاییست که بیشتری ویدئوهای اینترنتی آپلود شده و مشاهده می‌شوند اما اخیراً سرویس‌های اشتراک ویدئوی کوتاه مانند Vine و Instagram در حال محبوبیت هستند و حالا Mixbit نیز به میدان رقابت آمده است.

فیدلی بهترین خوراک ذهن شما

گزینه‌های مختلفی در فیدلی وجود دارند که به راحتی می‌توانید برنامه را به دلخواه خود سفارشی سازی کنید و در ضمن این قابلیت شخصی سازی با رنگ‌های گوناگون به کمک کاربر می‌آید تا محیط فیدلی بیش از بیش دوستانه و به قولی یوزر فریندلی باشد.

با Catch Notes یادداشت برداری خود را متحول کنید

اگر شما به دنبال یک برنامه برای یادداشت برداری در آیفون و یا آی پد خود هستید که نه تنها این کار را به خوبی برای شما انجام دهد بلکه امکان یادآوری ،درج ایده‌ها و همچنین چک لیست را نیز داشته باشد.

فیلد رانر 2/ از برج و باروی خود با جان و دل دفاع کنید!

بازی‌های زیادی در ژانر دفاع از برج در اپ استور وجود دارند اما فیلد رانر نخستین بازی است که این ژانر را در تلفن‌های همراه شکل داد که البته سرچشمه آن نیز نخستین بازی فلش دفاع از برج بود که در ماه اکتبر سال 2008 منتشر شده بود.

تعطیلات آخر هفته/ بسته‌بندی کن!

بازی "Bag It" یا همان بسته بندی کن برای اولین بار در نمایشگاه مک ورلد 2012 رونمایی شد که دارای سبک جدید قرار دادن مواد غذایی در داخل کیسه حمل به بهترین نحو و استفاده بهینه از فضای موجود بود و حالا بازی bag it اکنون برای آیفون و آی پد در…