اينترنت

اينترنت

کروم از تابستان آینده تمامی وب‌سایت‌های HTTP را «ناامن» نشانه‌گذاری می‌کند

گوگل تاکید زیادی بر ناامن بودن پروتکل HTTP دارد و در همین راستا از تابستان آینده تمامی وب‌سایت‌هایی که از پروتکل HTTP استفاده می‌کنند توسط گوگل در مرورگر کروم به صورت ناامن نشانه‌گذاری خواهند شد.

توییتر از فناوری یادگیری ماشینی برای برش تصاویر استفاده می‌کند

درحالی‌که در ذهن بسیاری از افراد فناوری هوش مصنوعی اغلب در صنایع بالادستی ازجمله خودروهای خودران خودش را نشان می‌دهد، بااین‌حال شاید جالب باشد که بدانید این فناوری می‌تواند در ساده‌ترین سرویس‌ها مورد استفاده قرار گیرد. به‌عنوان‌مثال توییتر…

کیم دات‌کام از دولت نیوزیلند شکایت کرد؛ طلب ۶.۸ میلیارد دلاری بابت تعطیلی مگاآپلود

کیم دات‌کام همیشه خبر ساز بوده است و این بار نیز خبر رسیده که کیم دات‌کام از دولت نیوزیلند بابت تعطیلی مگا‌آپلود شکایت کرده و ۶.۸ میلیارد دلار غرامت درخواست کرده است.

مرحله دوم داوری دهمین جشنواره وب و موبایل ایران آغاز شد

دومین مرحله از فرایند داوری دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران با گردهمایی جمعی از فعالان وب ایران با تجربه و تخصص در زمینه‌های برنامه‌نویسی، محتوا، طراحی وب، تجربه کاربری در شهر مشهد آغاز شده است.

فناوری 5G از آنچه فکر می‌کنید به شما نزدیکتر است

نسل بعدی فناوری اینترنت تلفن‌های همراه، با افزایش سرعت فراوانی همراه خواهد بود و پوشش مکانی آن بسیار بیشتر بوده و آن‌قدر در پاسخ‌دهی سریع عمل خواهد کرد که می‌توان روی کنترل از راه دور خودروها و حتی جراحی‌ها حساب کرد. این نوآوری آن‌قدر…