اينترنت

اينترنت

حالا در گوگل می‌توانید مشخصات گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید!

برای برخی کاربران، نتیجه جست‌وجوی نام دو دستگاه با اضافه کردن VS میان نام آن دو (به‌طور مثال؛ Pixel 2 vs pixel 2 xl) در گوگل، همراه با یک جدول مقایسه بین دو دستگاه است.

بیش از ۲۷۰ میلیون اکانت جعلی در فیس‌بوک وجود دارد

فیس‌بوک اخیرا گزارش مالی سه ماهه سوم سال 2017 را منتشر و در آن به آمار رو به افزایش حساب‌های جعلی و تکراری در این پلتفرم اشاره کرده است. این غول شبکه‌های اجتماعی همچنین تأیید کرده است که گزارش‌های قبلی‌اش درباره دخالت روسیه در انتخابات…

سئو دانش است یا هنر؟

اکثر افرادی که با کسب و کار اینترنتی آشنا هستند و سایتی برای خود راه‌اندازی کرده‌اند حتما می‌دانند که بخش بسیار زیادی از کاربران ورودی از طریق موتورهای جستجو به خصوص گوگل وارد سایت می‌شوند. این نشان می‌دهد بهینه‌سازی سایت برای موتور جستجو…

گوگل برای تبدیل شدن به موتور جستجوی پیش‌فرض چقدر به سازندگان گوشی‌ها می‌پردازد؟

گوگل بیشتر ازآنچه تصور کنید به سازندگان تلفن‌های همراه جهت قرار دادن گوگل به‌عنوان موتور جست‌وجوی پیش‌فرض می‌پردازد. تنها سال گذشته گوگل تحت عنوان «هزینه کسب ترافیک» 7.2 میلیارد دلار به اپل و سازندگان گوشی‌های اندرویدی پرداخت کرده است.

پایان ابهام؛ برنامه ویز رفع فیلتر و دوباره فیلتر شده است!

در چند روز گذشته شایعات فراوانی در خصوص رفع فیلتر برنامه مسیریاب ویز مطرح شده بود که نشان از آن داشت که این برنامه در برخی اپراتورهای اینترنتی همچنان فیلتر و در برخی از آنها به طور کامل رفع فیلتر و در دسترس قرار گرفته است.