دنیای بازی

دنیای بازی

مهمترین اخبار دنیای بازی در هفته‌ای که گذشت؛ هفته اول مردادماه

در سری مقاله "مهم‌ترین اخبار دنیای بازی در هفته‌ای که گذشت" به مرور و بررسی اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی در هفته‌ای که سپری شد خواهیم پرداخت. هدف انتشار این سری مقاله این است تا افرادی که نتوانسته‌اند اخبار بازی‌های مورد علاقه خود را در طول…

بازی The Sims 4 برای کنسول‌ها عرضه می‌شود

عنوان The Sims 4 که به طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی ویندوز و مک عرضه شده بود، طبق اعلام ناشر و سازنده به زودی برای کنسول‌های نسل هشتمی یعنی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان نیز عرضه می‌شود و بدین‌ترتیب از انحصار پی‌سی خارج خواهد شد.

بلیزارد به پشتیبانی از ویندوز اکس‌پی و ویستا پایان می‌دهد

مایکروسافت به پشتیبانی ویندوز اکس‌پی و ویستا خاتمه داده است اما بلیزارد تاکنون از این ویندوزها پشتیبانی می‌کرده است، باخبر شدیم بلیزارد نیز از پشتیبانی ویندوز اکس‌پی و ویستا دست خواهد کشید.

مهمترین اخبار دنیای بازی در تیرماه 96

در سری مقاله مهم‌ترین اخبار دنیای بازی به مرور و بررسی اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی در ماهی که سپری شد خواهیم پرداخت. هدف انتشار این سری مقاله این است تا افرادی که نتوانسته‌اند اخبار بازی‌های مورد علاقه خود را در طول هفته دنبال کنند، به…

آتاری اطلاعات بیشتری از کنسول جدید آتاری‌باکس خود منتشر کرد

آتاری پیش از این اعلام کرده بود که سودای ساخت کنسول جدیدی با نام آتاری‌باکس را در سر می‌پروراند، اکنون نیز باخبر شدیم آتاری اطلاعات بیشتری از کنسول جدید آتاری‌باکس خود را منتشر کرده است.

گزارش نشست خبری جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران TGC 2017

امروز در نشست خبری که با حضور مسئولین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و خبرنگاران برگزار شد جزئیات بیشتری از همایش بین‌المللی TGC 2017 به عنوان نخستین رویداد تجاری صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران در 15 و 16 تیرماه اعلام شد.