گوناگون

گوناگون

وقتی علم حتی برای تقسیم عادلانه پیتزا هم راه‌حل دارد!

عدالت اجتماعی همیشه هم آسان به دست نمی‌آید. آیا شده تابه‌حال احساس کنید که همیشه بخش کمتر یک پیتزا سهم شما می‌شود؟ ظاهراً ریاضی‌دان‌ها هم این مشکل را حس کرده‌اند چرا که وقت گران‌بهای خودشان را برای حل چنین معمایی صرف کرده‌اند!

فاز سوم شبکه ملی اطلاعات با حضور وزیر ارتباطات و فناوری افتتاح شد

امروز در همایشی که در حاشیه نمایشگاه الکامپ 96 و با حضور وزیر ارتباطات، رئیس سازمان فناوری اطلاعات، معاون قوه قضاییه و برخی دیگر از مدیریان و مسئولین برگزار شد فاز سوم و نهایی شبکه ملی اطلاعات رسماً افتتاح شد.

الکامپ 96/ گزارش تصویری فارنت از حواشی دو روز ابتدایی نمایشگاه

نمایشگاه الکامپ با تمام کم و کاستی خود دو روز ابتدایی خود را پشت سر گذاشت. این نمایشگاه در این دو روز پذیرای تجارت‌ها و استارت‌آپ‌ها و بازدیدکنندگان فراوانی بود که با برخی حواشی کوچک همراه بود که گزیده‌ای از آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

گزارش فارنت از نشست خبری سازمان فناوری اطلاعات: نمایشگاه الکامپ و تلکام ترکیب می‌شوند

در نشست خبری امروز در حاشیه نمایشگاه الکامپ آقای جهانگرد رئیس سازمان فناوری اطلاعات اعلام کرد قرار است از سال آینده دو نمایشگاه تلکام و الکامپ با یکدیگر ترکیب شوند.

الکام استارز/ گزارش فارنت از استارت‌آپ‌های حاضر در نمایشگاه الکامپ

یکی از بخش‌های جذاب و البته پرمخاطب نمایشگاه الکامپ 23 امسال سالن‌های الکام استارز بود که به استارت‌آپ‌ها اختصاص داده شده بود. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به جذاب‌ترین استارت‌آپ‌های حاضر در این نمایشگاه.

گوگل، مایکروسافت و فیس‌بوک حامی اپل در دعوای حقوقی با کوالکام

اواخر سال گذشته بود که شاهد پرونده قضایی بین اپل و کوالکام در دادگاه بودیم، ظاهرا گوگل، مایکروسافت و فیس‌بوک در این پرونده اپل را تنها‌ نگذاشته‌اند و به جای کوالکام طرف اپل را گرفته‌اند.

حالا با گوگل استریت ویو می‌توانید در ایستگاه فضایی بین‌المللی اقامت کنید!

اگر همیشه دوست داشتید درون یک سفینه فضایی را ببینید اما نمی‌خواهید با کره زمین امن خودمان وداع کنید، خبر خوبی برایتان داریم. حالا گوگل استریت ویو به شما اجازه می‌دهد که در درون ایستگاه فضایی بین‌المللی به گردش بپردازید.