فارنت پلاس

فارنت پلاس

مرسدس بنز از چیپ‌های ساخت هوآوی در خودروهای خود بهره می‌برد

حالا که به سمت هوشمندتر شدن همه چیز پیش می‌رویم تولیدکنندگان خودروها نیز از چیپ‌های هوش مصنوعی و ارتباطی در خودروهای خود استفاده می‌کنند. هواوی نیز یکی از تولیدکنندگان این چیپ‌هاست.

با زیباترین مدارس و دانشگاه‌های دنیا آشنا شوید

معماران هنرمند و مدیران باهوشی هستند که در ساخت مدارس و آموزشگاه‌ها، نهایت خلاقیت را به خرج می‌دهند تا از فضای آموزشی به‌عنوان عاملی برای آموزش و الهام به دانش‌آموزان و دانشجویان بهره ببرند.

آلبوم جدید این موزیسین کاملا توسط روبات‌ها نواخته شده‌اند!

Nigel Stanford یک موزیسین اهل زلاندنو است که به کمک تکنولوژی و ابزار مکانیکی، موسیقی خلق می‌کند. یکی از موزیک ویدئوهای هم نام آلبوم وی Automatica، به کمک دو پسر نارنجی‌رنگ یعنی دو ربات درست‌شده است.

فناوری جدید توشیبا ظرفیت باتری‌ها را تا 3 برابر افزایش می‌دهد!

عمر شارژ باتری و سرعت شارژ شدن آن از مقوله‌هایی است که مانع از رشد روز افزون تولید خودروهای برقی شده است. البته شرکت‌های مختلفی مشغول توسعه فناوری‌هایی هستند که می‌تواند این عوامل را بهبود بخشد. به عنوان مثال شرکت ژاپنی توشیبا به تازگی…

دقیق‌ترین ساعت اتمی جهان زمان را با دقت یک کوادریلیون ثانیه حفظ می‌کند

زمان در جامعه امروزی اهمیت بالایی دارد و سروقت بودن یکی از بنیاد‌های جامعه امروزی است. به تازگی یک تیم فیزیک‌دان‌ از چندین ملیت در تلاش هستند تا این مفهوم را با اندازه‌گیری دقیق خود تغییر دهند.

افتتاح مرکز تماس و خدمات آنلاین ۲۴ ساعته پس از فروش سامسونگ

از کار افتادن و خرابی گوشی‌ها آن هم در روزهای تعطیل یا ساعات پایانی شب بدترین اتفاقی‌ست که می‌تواند برای هر کاربر گوشی‌های هوشمند پیش بیاید. بسیاری از ما تجربه اتفاقی از این دست را داشته‌ایم که گوشی دچار مشکل می‌شود و هیچ متخصصی در…