نرم‌افزار

نرم‌افزار

از این پس S Mode یک آپشن روی تمامی ویرایش‌های ویندوز 10 خواهد بود

مایکروسافت سال گذشته ویندوز 10 اس را به عنوان یک نسخه از ویندوز 10 فقط با قابلیت اجرای اپلیکیشن‌های ویندوز استور معرفی کرد. حالا این شرکت تغییر استراتژی داده و حالت جدیدی به نام S Mode را جایگزین آن می‌کند.

پلیر VLC 3.0 با پشتیبانی از کروم کست و تصاویر 8K و HDR عرضه شد

شاهد انتشار VLC نسخه 3.0 هستیم، این نسخه امکاناتی زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که پشتیبانی از کروم‌کست و تصاویر 8K و HRD را می‌توان در بین ویژگی‌های اصلی پلیر VLC 3.0 آپدیت جدید VLC دانست.

11 قابلیت مرورگر کروم که آرزو می‌کردید کاش زودتر می‌دانستید

محبوبیت مرورگر کروم بی‌دلیل نیست و این مرورگر امکانات زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که بعضی از کاربران با تمامی این قابلیت‌‌ها آشنایی ندارند، در ادامه با هم به 11 قابلیت مرورگر کروم که آرزو می‌کردید زودتر می‌دانستید اشاره خواهیم…

کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان Build مایکروسافت 17 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد

مایکروسافت سالانه کنفرانس توسعه دهندگان Build را برگزار می‌کند، از قرار معلوم سال آینده نیز کنفرانس توسعه‌دهندگان Build مایکروسافت در تاریخ 17 اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

مایکروسافت حالت S Mode را جایگزین ویندوز 10 اس می‌کند

حتماً به خاطر دارید مایکروسافت چندی پیش ویندوز 10 اس را به عنوان نسخه‌ای سبک‌تر از ویندوز و برای رقابت با کروم معرفی کرد. حالا ظاهراً ردموندی‌ها استراتژی خود را تغییر داده و قصد دارند این نسخه از ویندوز را به شکل یک حالت خاص تحت عنوان S…

دستیار هوشمند آمازون الکسا به پی‌سی‌های ویندوز 10 می‌آید

دستیار هوشمند آمازون الکسا روزبه‌روز در حال پیشرفت است و پس گوشی‌ها، لوازم‌خانگی و اسپیکرها هوشمند، این بار قرار است راه خود را به پی‌سی‌های ویندوز 10 باز کند و به رقیبی برای کورتانا مایکروسافت تبدیل شود.