لپ‌تاپ

لپ‌تاپ

لنوو لپ‌تاپ‌های تبدیل شدنی یوگا 730 و یوگا 530 را رونمایی کرد

شرکت لنوو در نمایشگاه MWC۲۰۱۸ از لپ‌تاپ‌های تبدیل شدنی یوگا 730 و یوگا 530 رونمایی کرد که علاوه بر تجهیز به تراشه‌های نسل هشتمی اینتل، با دستیار صوتی الکسا آمازون نیز یکپارچه شده‌اند.

هواوی لپ‌تاپ میت‌بوک ایکس پرو را با حاشیه‌های فوق باریک معرفی کرد

شرکت هواوی در مراسم معرفی محصولاتش در نمایشگاه MWC2018، از نسل جدید لپ‌تاپ فوق باریک خود با نام میت‌بوک ایکس پرو پرده برداشت که علاوه بر تجربه به‌روزرسانی سخت‌افزاری، دارای ویژگی‌های قابل توجهی از جمله نمایشگر بدون حاشیه می‌باشد.

اینتل فناوری 5G را سال آینده میلادی به لپ‌تاپ‌ها می‌آورد

اگر پیگیر اخبار دنیای فناوری بوده باشید، بدون شک در جریان هستید که طیف وسیعی از غول‌های فناوری دنیا مشغول توسعه فناوری نسل پنجم شبکه‌های مخابراتی هستند؛ اما ارائه سخت‌افزاری سازگار با این فناوری ازآنچه فکر می‌کنید به ما نزدیک‌تر است چراکه…

راهنمای خرید: بهترین لپ‌تاپ‌های بازار با قیمت ۴ تا ۵ میلیون تومان – بهمن‌ماه ۹۶

اگر به دنبال خرید یک لپ‌تاپ با بودجه بین ۴ تا ۵ میلیون تومان هستید حالا خصوصاً با عرضه لپ‌تاپ‌های با نسل هشتم پردازنده اینتل وقت مناسبی برای خرید است. در این راهنما سعی کرده‌ایم بهترین گزینه‌های موجود در بازار را برایتان بیاوریم.

راهنمای خرید: بهترین لپ‌تاپ‌های بازار با قیمت ۳ تا ۴ میلیون تومان – بهمن‌ماه ۹۶

اگر به دنبال خرید یک لپ‌تاپ با بودجه بین 3 تا 4 میلیون تومان هستید حالا خصوصاً با عرضه لپ‌تاپ‌های با نسل هشتم پردازنده اینتل وقت مناسبی برای خرید است. در این راهنما سعی کرده‌ایم بهترین گزینه‌های موجود در بازار را برایتان بیاوریم.