سخت‌افزار

سخت‌افزار

راهنمای خرید: بهترین لپ‌تاپ‌های بازار با قیمت ۴ تا ۵ میلیون تومان – بهمن‌ماه ۹۶

اگر به دنبال خرید یک لپ‌تاپ با بودجه بین ۴ تا ۵ میلیون تومان هستید حالا خصوصاً با عرضه لپ‌تاپ‌های با نسل هشتم پردازنده اینتل وقت مناسبی برای خرید است. در این راهنما سعی کرده‌ایم بهترین گزینه‌های موجود در بازار را برایتان بیاوریم.

اسپیکر هوشمند هوم‌پاد اپل با اندورید سازگار نخواهد بود

اپل به‌شدت مشغول تبلیغ اسپیکر هوشمند هوم‌پاد خود پیش از عرضه در تاریخ 20 بهمن‌ماه از طریق تبلیغ‌های تلویزیونی بوده است. درهرصورت اگر امید داشتید که هوم‌پاد مثل یک اسپیکر بلوتوثی استاندارد کار کند، باید بگوییم که کمپانی اظهار کرده که این…

راهنمای خرید: بهترین لپ‌تاپ‌های بازار با قیمت ۳ تا ۴ میلیون تومان – بهمن‌ماه ۹۶

اگر به دنبال خرید یک لپ‌تاپ با بودجه بین 3 تا 4 میلیون تومان هستید حالا خصوصاً با عرضه لپ‌تاپ‌های با نسل هشتم پردازنده اینتل وقت مناسبی برای خرید است. در این راهنما سعی کرده‌ایم بهترین گزینه‌های موجود در بازار را برایتان بیاوریم.

ایسر در همایش سالانه گیمینگ از ورود محصولات جدید خود به بازار ایران خبر داد

شرکت ایسر در همایشی که شب گذشته در هتل اسپیناس پالاس تهران با حضور نمایندگان فروش، مسئولین ایسر و سازگار ارقام و همچنین خبرنگاران برگزار شد از ورود محصولات جدید خود به بازار ایران خبر داد.

مایکروسافت لپ‌تاپ‌های 189 دلاری ویندوزی را برای رقابت با کروم‌بوک‌ها معرفی کرد

این‌گونه که پیداست، مایکروسافت طاقت تحمل قیمت ارزان کروم‌بوک‌ها را ندارد و شاهد معرفی لپ‌تاپ‌های 189 دلاری ویندوزی برای رقابت با کروم‌بوک‌ها از جانب مایکروسافت هستیم.