مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بتلفیلد 5 اعلام شد

اگر شما توانسته‌اید بازی قبلی این مجموعه یعنی بتلفیلد 1 را بر روی رایانه‌ی شخصی خود اجرا کنید، نباید نگرانی خاصی از بابت اجرای بتلفیلد 5 داشته باشید، چرا که مشخصات اعلام شده برای حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بتلفیلد 5 با بازی قبلی یکسان است.

0

بازی بعدی از مجموعه‌ی بتلفیلد هفته‌ی گذشته معرفی شد و ضمن آن مشخص شد که در پاییز امسال به بازار عرضه می‌شود. مثل همیشه این بازی تیراندازی اول شخص برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد و مثل همیشه برنامه‌ی ویژه‌ای برای اجرا بر روی رایانه‌های شخصی دارد. تا زمان عرضه‌ی بازی در ماه اکتبر، وقت زیادی برای اطلاع از مشخصات سیستم پیشنهادی برای اجرای این بازی داریم، اما مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای بتلفیلد 5 همین حالا هم اعلام شده است.

اگر شما توانسته‌اید بازی قبلی این مجموعه یعنی بتلفیلد 1 را بر روی رایانه‌ی شخصی خود اجرا کنید، نباید نگرانی خاصی از بابت اجرای بتلفیلد 5 داشته باشید، چرا که مشخصات اعلام شده برای حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بتلفیلد 5 با بازی قبلی یکسان است. بر اساس اطلاعات درج شده در فروشگاه اوریجین مشخصات مورد نیاز برای اجرای این بازی به شرح زیر است:

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
Processor (AMD): AMD FX-6350
Processor (Intel): Core i5 6600K
Memory: 8GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 50GB

بتلفیلد 5 در یک رویداد که به طور مستقیم در اینترنت پخش می‌شد رونمایی شد. سازندگان این بازی از گیم‌پلی یک تریلر هیجان‌انگیز نمایش دادند و تایید شد که این بازی در جریان جنگ جهانی دوم می‌گذرد. بخش چند نفره‌ی بازی نیز دستخوش تغییراتی شده است که می‌توانید با خواندن این مطلب از این تغییرات اطلاع پیدا کنید.

بازی بتلفیلد 5 در تاریخ 27 مهر ماه امسال برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه می‌شود و از قرار معلوم پرمیوم پس و لوت باکس نخواهد داشت و دارندگان بازی می‌توانند با خرید بازی تا انتشار آخرین بسته‌ی الحاقی بازی از دریافت رایگان به‌روزرسانی‌های جدید مطمئن باشند.

منبع gamenews.ir
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.