اپل طرح تعویض باتری برخی مک‌بوک پروهای 13 اینچی را به اجرا درآورد

آن‌طور که به نظر می‌رسد باتری محصولات جدید شرکت اپل از کیفیت قابل توجهی برخوردار نیستند، چراکه پس از طرح تعویض رایگان باتری اپل واچ نسل دوم، امروز هم مطلع شدیم که این شرکت در نظر دارد باتری مک‌بوک پروهای 13 اینچی را به طور رایگان تعویض نماید.

0

این طرح تعویض باتری مک‌بوک شامل دارندگان مک‌بوک پروهای 13 اینچی فاقد تاچ بار می‌شود که دستگاه خود را بین اکتبر 2016 تا اکتبر 2017 خریداری کرده‌اند. این کاربران از امروز می‌توانند برای جایگزین کردن رایگان باتری لپ‌تاپ خود به نمایندگی‌های رسمی شرکت اپل مراجعه کنند.

ساکنین کوپرتینو پیش از این طرح تعویض رایگان باتری اپل واچ سری دوم را اجرایی کرده‌اند و آن‌طور که به نظر می‌رسد با افزایش موارد معیوب شدن باتری مک‌بوک پروهای 13 اینچی، این بار نوبت تعویض رایگان باتری این لپ‌تاپ اپل است.

توجه داشته باشید که این طرح تنها مدل خاصی از مک‌بوک پروهای 13 اینچی را شامل می‌شود که می‌توان با مراجعه به این لینک و وارد کردن شماره ساخت دستگاه خود، از مشمول بودن آن مطلع شوید. در سوی دیگر دستگاه‌هایی که در توسط تعمیرکار غیر معتمد باز شده و از گارانتی خارج شده باشد هم شامل این طرح 5 ساله نخواهد شد.

منبع ubergizmo

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.