ال‌جی یک مرکز آپدیت نرم‌افزاری راه‌اندازی می‌کند

به‌روزرسانی نرم‌افزاری گوشی‌های هوشمند خواسته همیشگی کاربران هر شرکت تولیدکننده گوشی است. در این زمینه اپل به دلیل داشتن سیستم‌عامل اختصاصی همیشه حرف اول را می‌زند اما به تازگی شرکت ال‌جی هم می‌خواهد با تغییراتی جدید وارد عرصه رقابت شود. با فارنت همراه باشید…

0

شرکت ال‌جی که به تازگی مدیر عامل جدیدی برای آن تعیین شده است، در نظر دارد تا روح تازه‌ای به مسیر موفقیت بخش گوشی‌های هوشمند خود بدمد و در جهت حقیقی ساختن این امر، امروز مرکز آپدیت نرم‌افزاری ال‌جی راه‌اندازی می‌شود.

مرکز آپدیت نرم‌افزاری ال‌جی بخشی از پروژه جدید تحقیق و توسعه ال‌جی در غرب شهر سئول است و هدف اصلی آن سرعت بخشیدن به پروسه انتشار به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری جدید سیستم‌عامل اندروید برای گوشی‌های هوشمند کاربران  این شرکت در سراسر جهان است. در کنار انتشار این خبر، آقای جو سیونگ‌جین، مدیر عامل جدید ال‌جی، در بیانیه‌ای اعلام کرد که ارتقاهای مداوم و باثبات به مشتریان ما نشان می‌دهد که گوشی‌های هوشمند ال‌جی دارای یک دوره زندگی طولانی و قابل اطمینان است.

تعجب مردم از این است که چرا ال‌جی تقریبا یک دهه پس از شروع کار روی صنعت تولید گوشی‌های هوشمند به فکر انتشار منظم و مدوام بروزرسانی‌های نرم‌افزاری این دستگاه‌ها و راه‌اندازی مرکز آپدیت نرم‌افزاری ال‌جی افتاده است. اولین ماموریت مرکز آپدیت نرم‌افزاری ال‌جی، انتشار به‌روزرسانی اندروید 8 اوریو برای پرچمدار سال گذشته ال‌جی یعنی گوشی جی 6 است و این امر باید تا پایان ماه جاری میلادی انجام شود چون همین الان هم بسیاری از رقبای ال‌جی پرچمداران خود را به جدیدترین آپدیت سیستم‌عامل اندروید به‌روزرسانی کرده‌اند.

به نظر می‌رسد دوره‌ای که طی آن در پست‌های مدیریتی شرکت تغییراتی به وجود آمد، روی تاخیر در انتشار گوشی هوشمند جدید LG G7 ThinQ موثر بوده است. همچنین در کنار ارائه بیانیه رسمی ال‌‌جی، مدیر عامل جدید شرکت قول‌های نامشخصی در رابطه با افزایش سرمایه‌گذاری در زمینه طولانی ساختن دوره زندگی گوشی‌های هوشمند این شرکت داد.

اگر بتوان استدلال مشخصی بر صحبت‌های جو سیونگ‌جی داشت، باید بگوییم که در آینده، جی 7 و سایر گوشی‌های هوشمند جدید ال‌جی می‌توانند رقبای سرسختی برای سایر تولیدکننده‌های موجود در این عرصه مانند سامسونگ و اپل باشند. البته تنها زمان، تلاش و تغییرات اساسی می‌توانند اعتمادی را که در حال حاضر ال‌جی فاقد آن است، برای این شرکت به ارمغان بیاورد.

منبع The Verge
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.