اپ‌نت: مربی مجازی بدنسازی Virtuagym Fitness – Home & Gym

مربی شخصی بدنسازی خود را با Virtuagym Fitness – Home & Gym به خانه بیاورید. این اپ یک مربی مجازی را به همراه برنامه‌های ورزشی مناسب به شما ارائه می‌دهد.

0

برای گرفتن انواع تمرینات و رژیم‌های ورزشی ابتدا مشخصات فردی خود را به اپ داده تا بر اساس جنسیت، وزن، قد و سایر مشخصات فردی رژیم مناسب و تمرینات متناسب با اندام شما ارائه دهد. تمرینات سه بعدی به صورت ویدئو برایتان به نمایش گذاشته می‌‌شود تا در صورت تمایل برخی از آن‌ها را در خانه و یا در صورت تمایل آن‌ها را در باشگاه ورزشی به انجام برسانید. این تمرینات را به صورت دستورالعمل‌های نوشتاری نیز می‌توانید در اختیار داشته باشید.

با گذشت زمان و انجام تمرینات به راحتی شاهد تغییراتی در وضعیت اندام خود خواهید شد. این تغییرات شامل سایز دور کمر و میزان چربی شکم و یا سایر موارد بوده که در Virtuagym Fitness – Home & Gym به راحتی قابل مشاهده و ارزیابی می‌باشد. اگر زمانی فراموش کردید که باید تمرین کنید این اپ قابلیت یادآوری زمان تمرینات را نیز دارد. اگر به تمرینات خود به خوبی عمل کردید اپلیکیشن برای شما جایزه نیز در نظر می‌گیرد.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.