اپ‌نت: بازی پازلی Slayaway Camp

برای طرفداران بازی‌های پازلی بازی جذاب Slayaway Camp را معرفی می‌کنیم. این بازی توسط Blue Wizard Digital LP برای اندرویدی‌ها و اپلی‌ها ارائه شده است. در قالب یک شخصیت پیکسلی قاتل درآمده تا همه جا را تخریب نمایید.

0

بازی Slayaway Camp دارای حجمی بسیار کم بوده است اما در عین حال دارای ظاهری جذاب و زیبا و نیز کیفیتی مناسب است. مراحل بازی که به بیش از 200 تا می‌رسد دارای داستانی منحصربفرد بوده که در هر داستان باید به کشت و کشتار دشمنانتان بپردازید و همه جا را ویران کنید. حرکت شما فقط مستقیم بوده و باید تلاش نمایید تا با کمترین حرکت ممکن همه را از میان بردارید. با بالاتر رفتن مراحل بازی و کسب امتیازات بیشتر به راحتی می‌توانید شخصیت‌های قاتل دیگری را با قابلیت‌های مختلف آزاد کرده و ادامه بازی پازلی خود را با آن‌ها در پیش بگیرید.

این بازی به صورت جنون‌آمیزی مراحل را از پس هم می‌گذراند و با کنترل شخصیت‌های پیکسلی خشن در یک فضای زیبا با موزیکی مهیج ساعت‌ها شمارا درگیر می‌نماید. چالش‌هایی که در هر مرحله باید بگذرانید شامل انواع تله‌ها، معادن زیرزمینی، پلیس و … می‌باشند که ماموریت را برای شما چندین برابر مهیج‌تر می‌کنند. برای حرکت دادن کاراکتر بازی کافی‌‌ست آن را لمس کرده و در جهت موردنظر قرار دهید. حرکت مستقیم آن باعث می‌شود تا شما بیشتر تمرکزتان را بر روی محل قرارگیری دشمنانتان قرار داده و با حداقل حرکات به آن‌ها برسید.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.