برگزاری مسابقات فینال و اعلام برندگان المپیاد ملی خدمات ال‌جی – گلدیران

مرحله فینال مسابقات پنجمین المپیاد مهارت ال‌جی با همکاری گلدیران در 14 و 15 مردادماه برگزار شده و امروز طی مراسم اختتامیه برندگان این مسابقات در سه رشته مختلف معرفی شدند.

0

خود را در ایران برگزار کرد. این المپیاد در 3 گروه لوازم خانگی، کولر و صوتی و تصویری در سه مرحله آنلاین غیرحضوری، حضوری کتبی و عملی انجام گرفت و 2000 نفر از سراسر کشور در آن شرکت کردند. 1548 داوطلب از تکنسین‌های مراکز خدمات گلدیران از سراسر کشور و 452 نفر نیز به صورت داوطلب آزاد در این مراسم شرکت کردند.

مهندس علیخانی مدیرعامل شرکت مشتریان گلدیران در این مراسم گفت: «هر شرکتی با توجه به زمینه فعالیت در زمینه تخصصی خود نسبت به جامعه نیز مسئولیت اجتماعی دارد. هدف ال‌جی و گلدیران از برگزاری این مسابقات افزایش مهارت تکنسین‌ها، اشتغال‌زایی و همچنین افزایش کیفیت خدمات این شرکت است.

گلدیران امیدوار است بتواند در آینده این المپیاد را در سطح  خاورمیانه و آفریقا نیز برگزار کند اما فعلاً نفرات برتر به این مسابقات که 7 و 8 آبان‌ماه در دوبی برگزار می‌شود اعزارم خواهند شد.

در ادامه برندگان هر سه رشته معرفی شدند که به نفرات اول تا سوم به ترتیب 15، 10 و 5 میلیون تومان جایزه نقدی اهدا شده و نفرات چهارم تا پانزدهم نیز یک دستگاه گوشی هوشمند LG K4 هدیه گرفتند. گفتنی است مسابقه نهایی در روز شنبه و یکشنبه 14 و 15 مردادماه در شرکت خدمات گلدیران با حضور آقای دی اس آن مدیرعامل ال‌جی، آقای پارک مدیر خدمات ال‌جی، آقای همتی هیئت مدیره گلدیران، آقای طهرانیان رئیس فنی و حرفه‌ای تهران و آقای قاسمی معاون آموزشی اداره کل برگزار شد.

در پایان مراسم نیز آقای طهرانیان ضمن تشکر از شرکت گلدیران و ال‌جی برای برگزاری این مسابقات از آن‌ها خواست تا نفرات برتر را همچنین به همراه کارشناسان به مسابقات مهارت ابوظبی که مهرماه برگزار می‌شود اعزام کنند.

اسامی برندگان از طریق سامانه یادگیری آموزش شرکت مشتریان گلدیران و همچنین کانال تلگرامی این شرکت قابل مشاهده است.

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.