یوتیوب رد و گوگل پلی موزیک شاید در آینده با یکدیگر ادغام شوند

گوگل به فکر یکپارچه کردن سرویس‌های استریم خود است و به همین دلیل ممکن است سرویس یوتیوب رد و گوگل پلی موزیک در آینده با یکدیگر ادغام شوند.

0

اگر در سرویس گوگل پلی موزیک عضو شوید به صورت خوکار و رایگان عضو سرویس یوتیوب رد نیز خواهید شد. عضویت در این سرویس‌ها به کاربر دسترسی به منابع اختصاصی زیادی را می‌دهد و باعث حذف شدن تبلیغات یوتیوب نیز می‌شود. در کنار این موارد با عضو شدن در این سرویس‌ها می‌توانید ویدئوهای یوتیوب را دانلود کرده و در آینده به صورت آفلاین مشاهده کنید.

باخبر شدیم مدیر واحد سرویس موسیقی یوتیوب آقای  Lyor Cohen تایید کرده است که سرویس موسیقی گوگل پلی موزیک و یوتیوب رد نیاز دارند تا با یکدیگر ادغام شوند تا از این طریق فرصت‌های بیشتری برای جذب مشترکین جدید ایجاد شود.

گوگل نیز در بیانه‌ای که با وب‌سایت The Verge در میان گذاشته است اشاره کرد سرویس گوگل پلی موزیک  برای گوگل اهمیت زیادی دارد و به دنبال راهی هستیم تا سرویس‌های موسیقی گوگل را در قالب محصولی ایده‌آل در اختیار کاربران قرار دهیم.

گوگل در ادامه اشاره کرد که کاربران این سرویس‌ها در حال حاضر هیچ تغییری را مشاهده نخواهند کرد و آموزش‌ و اعلان‌های لازم قبل از ادغام این دو سرویس در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

به این نکته نیز باید اشاره کرد که بیشتر کاربران اطلاعی از اینکه در کنار عضویت در گوگل پلی موزیک در سرویس یوتیوب رد نیز مشترک می‌شوند ندارند، با این حساب بعید به نظر می‌رسد در صورت ادغام این دو سرویس با یکدیگر از جانب گوگل شاهد افزایش تعداد کاربران در سرویس گوگل پلی موزیک باشیم.

منبع gsmarena
شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.