گوگل از شما می‌پرسد:چه چیزی دوست دارید!

نتایج دلخواه شما به راحتی قابل اشتراک با دوستانتان در قالب ایمیل ،گوگل باز و سایر سرویسهای مشابه این غول اینترنت است

0

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی clickz،گوگل بدون هیچ گونه  سر و صدا یک وب سایت جالب  راه‌اندازی کرده است  که در آن از شما می‌پرسد “چه چیزی دوست دارید”.

اگر شما تمایل به پاسخ دادن به این سوال داشته باشید باید پاسخ خود را در کادر مربوطه قرار داده و دکمه قلب یا Enter را بفشارید و وقتی شما این کار را انجام دهید به شما یک سری پاسخ با توجه به نوع سوال شما نمایش داده می‌شود.

اگر شما نتایج جستجو را گسترده تر کنید نتایج بسیار بهتری برای شما نمایش داده می‌شوند و مطالب مرتبط به شما نمایش داده می‌شوند که دارای گستردگی بسیار فراوانی است.

در ضمن نتایج دلخواه شما به راحتی قابل اشتراک با دوستانتان در قالب ایمیل ،گوگل باز و سایر سرویسهای مشابه این غول اینترنت است.

google_wdyl_soccer

نتایج جستجو بیشتر شامل تصاویر مربوط به موضوع وارد شده ،فیلم ها ،کتاب ها ،وبلاگ ها و تمام مطالب مربوط به موضوع مورد علاقه که در مجموعه گوگل وجود دارد می‌شود.

به عنوان مثال ما در کادر جستجو کلمه قهوه را وارد کردیم که در نتیجه به بیش از 57 زبان مختلف کلمه قهوه ترجمه شد و حتی در روی نقشه‌های گوگل مکان‌ها رویش این گیاه و مکان های شرکت های معروف قهوه سازی نیز به نمایش درآمد و حتی یک تصویر بسیار قدیمی مربوط به سال 1935 که حق ثبت اختراع قهوه در آن سال به ثبت رسید نیز نمایش داده شد وخیلی چیزهای دیگر…

همانطور که انتظار می رفت هیچ گونه تبلیغاتی در این سایت دیده نمی‌شود هر چند گوگل به راحتی می‌تواند با معرفی کارخانجات قهوه سازی بزرگ به تبلیغات غیر مستقیم آنان بپردازد.

به نظر می‌رسد گوگل با درک این موضوع که کاربران اینترنت زمان های بیشتری را در وب سایت‌های اجتماعی همچون فیس بوک و توئیتر می‌گذرانند با تلاش فراوان و ارائه ایده های جدید در پی از دست ندادن کاربران خود و جذب کاربران بیشتر است.

پی نوشت:بازهم این سرویس گوگل همانند سایر سرویس‌های مشابه برای کاربران وطن عزیزمان قابل دسترس نیست.

وب سایت چه چیزی دوست دارید

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.