مایکروسافت:«SP1»ویندوز7 چندان مهم نیست!

سرویس پک یک صرفا شامل بروز رسانی‌های قبلی و یک سری hotfixes است.

0

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی تک اسپوت سخگوی شرکت مایکروسافت اهمیت سرویس پک 1 ویندوز هفت را همانند سرویس پک های قبلی برای سایر ویندوزها ندانست .

مایکروسافت در این مورد گفت که این سرویس پک شامل بروز رسانی های قبلی و به بیشتر به صورت hotfixes و قرار نیست تا بخواهد حفره امنیتی یا باگی را در صورت وجود برطرف کند ودر میان تعداد انگشت شماری از امکانات جدید می توان به بروز شدن پروتکل کلاینت رومیزی اشاره کرد.

در ضمن مایکروسافت اعلام کرد که بر طبق بررسیها اکثر کاربرات از ویندوز هفت راضی بوده و لزومی برای ارائه سرویس پک نمی دانند به طوریکه 46 درصد از دارندگان ویندوز 7 ، سرویس پک را با اهمیت ندانسته و نمی خواهند آنرا در صورت عرضه شدن نصب کنند.

در ضمن مایکروسافت اعلام کرده است که SP1 به صورت یک پکیج منتشر نخواهد شد و صرفا از طریق آپدیت ویندوز در دسترس است و به احتمال زیاد در ایام کریسمس شاهد انتشار SP1 خواهیم بود.

پایان مطلب/

شاید بخوای اینا رو هم بخونی:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.