آموزش

آموزش

آموزش: چگونه فایل‌های تکراری را در ویندوز شناسایی و حذف کنیم؟

به هر اندازه هم که در حفظ ثبات ویندوز و عدم حضور فایل‌های تکراری وسواس به خرج دهید باز هم نمی‌توانید جلوی ایجاد فایل‌های تکراری را بگیرید، به همین دلیل در این آموزش قصد داریم با هم ببینیم چگونه می‌توان فایل‌های تکراری را در ویندوز شناسایی و…

آموزش: چگونه یک نسخه کامل اندروید را بر روی ویندوز اجرا کنیم؟

سیستم عامل اندروید در قد و قواره کامپیوترهای خانگی ساخته نشده است اما باز هم نصب کردن یک نسخه کامل از اندروید بر روی کامپیوتر ویندوزی خالی از طرف نیست، به همین دلیل در این آموزش به نحوه نصب یک نسخه کامل اندروید در کامپیوتر ویندوزی اشاره…

چرا و چگونه مک آدرس خود را در ویندوز، لینوکس و مک تغییر دهیم؟

مک‌ آدرس به صورت پیش‌فرض تنظیم شده است، اما به راحتی می‌توان مک آدرس را تغییر داد، در این آموزش ابتدا به دلیل تغییر مک آدرس در ویندوز، لینوکس و مک اشاره می‌کنیم و سپس نحوه تغییر مک ‌آدرس را با هم بررسی خواهیم کرد.

با این هشت روش به گوشی اندرویدی قدیمی خود جان تازه‌ای ببخشید

خیلی از افراد به دلایل مختلف نمی‌توانند گوشی جدیدی خریداری کنند و به همان دستگاه قدیمی خود بسنده می‌کنند. با این حال با روش‌هایی می‌توان دستگاه قدیمی را تروتازه کرد و حداقل احساس قدیمی بودن به صاحبش ندهد.

پنج اپلیکیشن برای بهبود دوام شارژ گوشی اندرویدی شما

باتری گوشی‌ شما به هر اندازه هم که پرقدرت باشید باز هم مواقعی پیش می‌آید که کفاف نیاز شما را نخواهد کرد، در این مطلب با هم به ۵ اپلیکیشن اشاره می‌کنیم که به بهبود دوام شارژ گوشی اندرویدی شما کمک زیادی خواهد کرد.

پنج کاری که پیش از واگذاری آیفون و آی‌پد قدیمی خود به کودکتان باید انجام دهید

قبل از اینکه آیفون یا آی‌پد قدیمی خود را به فرزند دلبندتان بدهید باید کارهایی را انجام دهید، در این مطلب با هم به ۵ کاری اشاره خواهیم کرد که قبل از واگذاری آیفون یا آی‌پد قدیمی‌ خود به کودکتان باید انجام دهید.

۱۰ ترفند واتس‌اپ که احتمالاً نمی‌دانستید

واتس‌اپ هزار و یک ترفند دارد که به احتمال زیاد از آن‌ها بی‌خبر هستید. در این مطلب با هم به ۱۰ ترفندی از واتس‌اپ نگاهی خواهیم داشت که دانستن آن‌ها شما را به یک کاربر همه فن حریف در واتس‌اپ تبدیل خواهد کرد.